„Pierwsza Miłość” to jeden z najpopularniejszych seriali emitowanych w polskiej telewizji. Produkcja może się pochwalić milionami fanów. Według Super Expressu jeden z aktorów wpadnie w poważne tarapaty.

„Pierwsza Miłość” już od lat emitowana jest na antenie Polsatu. Bartłomiej Piekarski wciela się w nim w Olgierda Rychlickiego, piłkarza, który chce kupić mieszkanie od firmy Karola Wekslera. Jednak już niedługo aktora będziemy mogli obserwować w zupełnie nowej roli, ponieważ wystąpi on w serialu „Selekcja”, który opowiadać będzie o antyterrorystach. Piekarski zagra w nim jednego z komandosów, który bez wątpienia nie będzie postacią monotonną.

Aktor serialu „Pierwsza Miłość” oskarżony?

Piekarski w swojej najnowszej kreacji nie będzie mógł narzekać na brak wrażeń. Super Express informuje w swoim nagłówku, że aktor jest oskarżony o powiązania z mafią. Jednak tyczy się to tylko i wyłącznie jego postaci odgrywanej w serialu „Selekcja”. Dodatkowym zarzutem wobec młodego komandosa okaże się ostrzeganie przestępców. Na szczęście postać, w którą wciela się aktor, może liczyć na wsparcie swoich przyjaciół z jednostki, którzy staną za nim murem.

Serial „Selekcja” skupiać się będzie na perypetiach polskiej elity policyjnej oraz relacjach członków formacji. Widzowie będą mogli się zapoznać również z tym, jak wygląda morderczy trening w takiej jednostce oraz co kieruje młodymi mężczyznami, którzy chcą obrać właśnie taki kierunek swojej kariery zawodowej.

Za tę konkretną produkcję odpowiadają twórcy serialu Policjanci i Policjantki, który cieszył się sporym zainteresowaniem. Jednak najnowsze dzieło bez wątpienia zapowiada się o niebo lepiej, dając widzom naprawdę ciekawą pozycję w polskiej telewizji. „Selekcja” swoją premierę będzie mieć 23 września.

Kim jest Bartek Piekarski?

22-letni aktor, który w 2018 roku dołączył do zespołu serialu „Pierwsza Miłość”. Pracował w jednej z warszawskich restauracji oraz wziął udział w tegorocznym konkursie Mister Warszawy, w którym udało mu się osiągnąć tytuł I Wicemistera oraz Mister Talentu za możliwość występu wokalno-instrumentalnego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porady Lewandowskiej doprowadziły Polki do furii! Burza w sieci
  2. Ariana Grande nie może się pozbierać. Piosenkarka przerywa karierę
  3. Tajemnica rodzinna Kingi Rusin ujrzała światło dzienne. Aż trudno w to uwierzyć

14 gwiazd, które chciały odebrać sobie życie [ZDJĘCIA]


Kiedyś wielkie gwiazdy telewizji, a dziś? [ZDJĘCIA]

źródłoe: se.pl

Zobacz również