"Córka" Strasburgera komentuje narodziny jego dziecka. Wyjawia prawdę o jego ojcostwie

"Córka" Strasburgera komentuje narodziny jego dziecka. Wyjawia prawdę o jego ojcostwie Źródło: YouTube / Plejada

"Pierwsza miłość" to jeden z licznych seriali, w którym gra Karol Strasburger. Aktor i prezenter w telewizji pojawia się niezmiennie od lat siedemdziesiątych! Jego doświadczenie w mediach jest większe, niż wiek jego żony, która niedawno urodziła mu córkę - Laurę. Zatem nic dziwnego, że tą radosną wiadomością żywo interesują się media.

72-letni aktor w "Pierwszej Miłości" wciela się w rolę Karola Wekslera. Jego serialowa córka to 32-letnia Ula Dębska, która jest o 3 lata młodsza od jego żony, Małgorzaty Waremczuk. Kiedy kilka dni temu do mediów trafiła informacja, że gospodarz "Familiady" po raz pierwszy został tatą, więc "córka" z planu serialu postanowiła podzielić się swoimi spostrzeżeniami na ten ojcostwa Strasburgera na łamach "Super Expressu".

Aktorka z "Pierwszej miłości" zabiera głos w sprawie ojcostwa Strasburgera

Ślub i ciąża drugiej żony Karola Strasburgera była przez parę utrzymywana w tajemnicy przed mediami. Po narodzinach ukochanej córki postanowili przerwać milczenie, jednak nadal starają się chronić swoją prywatność.

- Tak, zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami i jest to jedyny komunikat, jaki decydujemy się przekazać w odniesieniu do sytuacji -  powiedziała "Super Expressowi" żona Strasburgera.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Informacja o przyjściu na świat córki Laury wywołała wiele kontrowersji wśród fanów prezentera. Internauci wyrażali zaniepokojenie faktem, że gwiazdor zdecydował się na dziecko w wieku 72 lat. Wszystkich zdziwionych postanowiła uspokoić Ula Dębska, serialowa córka Karola, która wyraziła przekonanie, że będzie on fantastycznym ojcem:

- Gratuluję mu z całego serca i jako jego „przyszywana” córka serialowa jestem przekonana, że będzie cudownym tatą" – powiedziała aktorka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Czy Viki Gabor jest cyganką? Cała prawda o pochodzeniu 12-letniej gwiazdy
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Strasburger dotkliwie przeżył śmierć swojej pierwszej żony

W 2013 roku zmarła pierwsza żona gospodarza "Familiady" - Irena Strasburger, z którą związał się w 1981 roku. Po tak bolesnej stracie prezenter nie spodziewał się, że spotka go w życiu kolejna miłość. Okazała się nią być 35-letnia Małgorzata Waremczuk, która pracowała jako menadżerka w jednej z jego ulubionych restauracji. Aktor często przebywał tam z pierwszą żoną. Para zaprzyjaźniła się z Małgorzatą. Kobieta wspierała Strasburgera po stracie żony. Różnica wieku między nimi (37 lat) nie przeszkodziła im w zbudowaniu głębszej relacji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szybki test "diamentowego palca" pokaże, czy chorujesz na nowotwór. Zrobisz go w 2 minuty, a możesz uratować swoje życie
  2. W zmrożonej bryle ziemi przez 18 tysięcy lat ukryty był pies. Natychmiast oddano go do badań naukowców, niebywałe doniesienia
  3. 4-latka rozpaczliwie chciała obudzić mamę. Niestety nie wstała, teraz wszyscy próbują rozwiązać mroczną tajemnicę
  4. Klasa sama w sobie. Tak Beata Tyszkiewicz zareagowała na słowa szowinisty Żuławskiego o jej biuście
  5. Wielkie ZAMIESZANIE z wypłatą trzynastej emerytury. Może ona naruszyć dyscyplinę

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News