Aktor Pierwszej Miłości w szpitalu. Mocno cierpi, zaczął mówić o śmierci
Unsplash/Daan Stevens
Konrad Karpiuk - 16 Stycznia 2020

Aktor Pierwszej Miłości w szpitalu. Mocno cierpi, zaczął mówić o śmierci

Aktor znany z serialu "Pierwsza miłość" od dłuższego czasu przebywa w szpitalu. Jego sytuacja nie jest niestety najlepsza, ostatnio otwarcie mówił o śmierci. Fani są zaniepokojeni.

Fani pamiętający go z serialu "Pierwsza miłość" zaczęli mieć poważne obawy. Aktor, który wziął także udział w programie "Azja Express" nie jest w najlepszym stanie. Ostatnio mówił o śmierci, fani są poważnie zaniepokojeni.

Aktor z serialu "Pierwsza miłość" w szpitalu

Leszek Stanek ostatnio nie może się poszczycić najlepszym zdrowiem. Aktor znany z roli Dominika Mareckiego w serialu Polsatu "Pierwsza miłość". Niedawno wstawiał już zdjęcia ze szpitala, w którym przebywa od dłuższego czasu. Było z nim naprawdę źle, jaK sam przyznaje, ogromną radość sprawiła mu możliwość napicia się zwyczajnej szklanki wody. Fani byli coraz spokojniejsi o jego zdrowie, aż pojawił się ten wpis.

Tadeusz Rydzyk genderRydzyk straszy Polaków. Redemptorysta bije na alarmCzytaj dalej

Aktor w swoim wpisie pisał o śmierci, w sposób dosyć okrężny, ale jednocześnie dosadny. Stwierdził, że chyba pora szukać sobie "kwatery" na Powązkach, słynnym warszawskim cmentarzu. Nie wiadomo było na ile to pesymizm Stanka, a na ile wyjątkowo ciężkie poczucie humoru.

Aktor pisze o kwaterze na Powązkach

- Oglądajcie filmy i słuchajcie muzy tylko z legalnych źródeł! Nie okradajmy artystów ze Skolimowa (bo tam czuję, że niebawem mogę trafić) Powązki również rozważam, bo mam bliżej domu. Wybaczcie czarny humor, ale cóż nam pozostaje innego, jak tylko sobie pożartować? - pisał na Instagramie, nawiązując także do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich, schroniska dla artystów w trudnej sytuacji życiowej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znaki zodiaku, które nie mają szans na udany związek.Znaki zodiaku, które nie mają szans na udany związek. Jesteś na liście?Czytaj dalej

Fani byli bardzo zaniepokojeni, w komentarzach wiele osób wyrażało troskę nad stanem aktora. Ten widząc wyrazy wsparcia, zdecydował się wyjaśnić żart, dodając jeszcze jeden dopisek w swoim wpisie.

Dzisiaj grzeje:

1. Jak powstają frytki z McDonald’s? Kiedy zobaczysz, już nigdy ich nie zjesz, szokujące nagranie
2. Wszyscy byli przekonani, że pies wraca na grób swojego pana. Prawda okazała się kompletnie inna

- Kochani moi najmilsi. Wszystko mam, niczego mi nie trzeba (odwiedzin również) a o przyczynach hospitalizacji i skutkach jak na ten moment rozmawiam jedynie z lekarzem prowadzącym wiec dziękuje za wyrozumiałość. Powiem jedynie, że rany goją się jak na przysłowiowym psie. Jesteście wspaniali - napisał Stanek na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Poradnik dla początkującego szpitalisty: 1. Weź swoje ulubione perfumy. (Francuski prysznic sprawdza się nie tylko na kempingu letnim) 2. Nie daj się wykończyć zgodnie z hasłem „co nas nie SZPITAL to nas wzmocni) 3. Oglądajcie filmy i słuchajcie muzy tylko z legalnych źródeł! Nie okradajmy artystów ze Skolimowa (bo tam czuję że niebawem mogę trafić;) Powązki również rozważam bo mam bliżej domu?. Wybaczcie czarny humor ale cóż nam pozostaje innego jak tylko sobie pożartować? Buziak codzienny leci do Was? I pamiętajcie że „słońce świeci! Tylko czasami za chmórkami” (cyt. TONIO „szalone nożyczki” @teatr_fabrykamarzen Jestem wdzięczny ze i w pracy i na uczelni i w studiu i w internecie wszyscy są dla mnie wspaniali i wyrozumiali i nie musze się martwić ani o spektakle w których mam godne zastępstwa, o plan serialu... trochę przejmuje się ze czas płynie ale taka jego uroda??‍♂️ Tym bardziej sznujmy każdą chwilę. Ja na ten przykład szanuję sobie labę na szpitalnym kwadracie ? Ps. Kochani moi najmilsi? Wszystko mam, niczego mi nie trzeba (odwiedzin również) a o przyczynach hospitalizacji i skutkach jak na ten moment rozmawiam jedynie z lekarzem prowadzącym wiec dziekuje za wyrozumiałość. Powiem jedynie że rany goją się jak na przysłowiowym psie? Jesteście wspaniali ? Super dnia‼️ _____________________________________________ #moodoftheday #frenchshower #tempo #paris #stanekwith? ?

Post udostępniony przez STANEK (@leszek_stanek)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Nieoczekiwane oświadczenie Magdy z Pięknych i Młodych. Jedna ze stron skłamała i wprowadzała w błąd?
  4. Oprócz 13. i 14., emerytury mogą być jeszcze wyższe. Wystarczy spełnić jeden warunek
  5. Kolejne kłopoty Tymoteusza Szydło. Jego decyzja doprowadziła do przykrych konsekwencji

Dagmara Kaźmierska nowinyW końcu! Dagmara Kaźmierska podzieliła się radosną nowiną, jej życie zmieni się teraz diametralnieCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News