Najprzystojniejszy aktor niespodziewanie odchodzi z "Pierwszej miłości" i "Na wspólnej". Wyciekły szczegóły jego nagłej decyzji

Najprzystojniejszy aktor niespodziewanie odchodzi z "Pierwszej miłości" i "Na wspólnej". Wyciekły szczegóły jego nagłej decyzji Źródło: Instagram/Michał Malinowski

"Pierwsza Miłość" i "Na Wspólnej" niespodziewanie tracą jednego z najprzystojniejszych aktorów. Na jaw wyszło dlaczego mężczyzna rezygnuje z kariery.

"Pierwsza miłość" i "Na wspólnej" łączy ze sobą postać niesamowicie przystojnego aktora. Mężczyzna grający nie tylko w polskich serialach zadecydował, że nadszedł czas, aby zrezygnować z pracy. Fani są zrozpaczeni nie tylko ze względu na jego wyjątkową urodę, ale i talent aktorski. Nie wiadomo jeszcze co scenarzyści zrobią z granymi przez niego postaciami. 

Przystojny, utalentowany aktor młodego pokolenia - Michał Malinowski. To on rzuca pracę i zmienia całe swoje życie. Jakie ma plany na przyszłość i dlaczego właśnie wywraca swoje życie do góry nogami?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Traci nie tylko "Pierwsza miłość"

Malinowski rzuca pracę i pakuje walizki! Aktor zapowiedział, że wyjeżdża z kraju. Jak argumentuje swoją decyzję? Chce wyjść ze swojej strefy komfortu, bo teraz wydaje mu się, że utknął w miejscu, w którym jest mu za dobrze. A potrzebuje zmiany.

- Po prostu przyszedł czas, żeby zmierzyć się z czymś nowym, żeby dalej się rozwijać, żeby iść przed siebie. To była bardzo trudna decyzja. Nie jest łatwo z dnia na dzień rzucić to wszystko, fajną pracę, którą lubiłem, która dawała mi poczucie bezpieczeństwa, ale właśnie poczucie bezpieczeństwa – czasami trzeba się od tego odciąć, by móc się dalej rozwijać - stwierdza.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok
2. 2-letnia córka zabiła swoją mamę. Kobieta konała na jej oczach

Fani ciacha z "Pierwszej miłości" i "Na wspólnej" przeżywają ciężkie chwile. Jemu też jest bardzo ciężko rozstać się z ekipą obu seriali. Wspomniał, że produkcje dały mu szanse rozwoju kariery i wiele go nauczyły w kontekście pracy na planie telewizyjnym. Producenci nie zdradzają natomiast co się stanie z postaciami kreowanymi przez Malinowskiego. Jedno jest pewne - takiego przystojniaka ciężko będzie zastąpić.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tylko teraz! Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV w niziutkiej cenie Advertisement
  2. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  3. Ujawniono szokujące fakty o śmierci siostry gwiazdora. Są wyniki testu krwi. Rodzina jest w głębokim szoku
  4. Niewyobrażalny dramat. Uwielbiana bohaterka "Przyjaciółek" straciła męża
  5. Agata Duda ma sobowtóra? Kobieta, która pojawiła się u boku prezydenta wygląda tak samo jak pierwsza dama
  6. Wnuczka z ukrycia nagrała swoją babcię. Wcześniej nikt jej nie wierzył, kiedy mówiła, jak paskudne rzeczy jej robi

źródło : plejada

Następny artykuł