Uwielbiana aktorka po latach wraca do "Pierwszej miłości". Fani martwią się wyglądem jej twarzy, coś jest bardzo nie tak

Uwielbiana aktorka po latach wraca do "Pierwszej miłości". Fani martwią się wyglądem jej twarzy, coś jest bardzo nie tak Źródło: Facebook/Ewa Skibińska

"Pierwsza miłość" doczekała się powrotu jednej z wiodących aktorek tego serialu. Kobieta długo nie grała w produkcji i zdążyła się mocno zmienić. Fani zaskoczeni są wyglądem twarzy gwiazdy. Co się z nią stało?

"Pierwsza miłość" to serial, który Polacy śledzą już od ponad 15 lat. W tym czasie obsada zmieniała się co jakiś czas. Pojawiały się nowe postacie, stare znikały. Jedna z aktorek po pięciu latach gry postanowiła zrezygnować ze swojej roli. Teraz powraca, ale z jej twarzą jest coś nie tak. Fani zaczęli spekulować.

Znana aktorka powraca do serialu "Pierwsza miłość"

Ewa Skibińska przez 5 lat odgrywała rolę Teresy. W pewnym momencie aktorka zdecydowała się zrezygnować ze swojej roli. 

"Pięć lat grałam w jednym serialu. Myślę, że to bardzo długo. W końcu musiało przyjść zmęczenie" - wyznała Skibińska w wywiadzie dla "Twoje Imperium".

Decyzja aktorki była zaskakująca dla fanów serialu. Postać grana przez aktorkę nie została jednak uśmiercona przez twórców. Teresa wyjechała za granicę, dzięki czemu Skibińska mogła wrócić do swojej roli po 10 latach nieobecności. 

Postać grana przez aktorkę mocno namiesza w życiu serialowych bohaterów. Teresa nie była w końcu widziana przez nich przez długi okres czasu i postanowiła wrócić do rodziny, która jawnie będzie okazywać jej niechęć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Coś jest nie tak z twarzą Skibińskiej

Oprócz powrotu aktorki do serialu, fanów zainteresował inny szczegółów - twarz Ewy Skibińskiej. Twierdzą, że gwiazda musiała poddać się nieudanej operacji plastycznej twarzy. 

- Oj musiała mocno podpaść chirurgowi plastycznemu - komentuje jeden z nich. - Nie poznałam pani Ewy... Co się stało z jej twarzą...? - pyta zaniepokojona fanka.

- Strasznie wygląda! Powrót zombie - dodaje brutalnie inny fan. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Gdy przeczytał napis, prawie zemdlał
2. Ojciec zorganizował zbiorowy gwałt na własnym dziecku. Porażające doniesienia tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Aktorka nie komentuje tych wypowiedzi i nie wiadomo, czy fani mają rację. Faktem jest, że twarz aktorki musiała się zmienić przez 10 lat, ale nie jest jasne, czy rzeczywiście skorzystała z usług chirurga plastyczna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maryla Rodowicz ma syna o nieziemskiej urodzie. Jego zdjęcie nie kłamie
  2. Najpierw umarło mu malutkie dziecko, potem zdradziła go żona. Marek Piekarczyk przeszedł przez piekło
  3. Do sieci trafiło powalające nagranie. Tak dorabiają sobie Sławomir z żoną, wielu uzna to za kompromitację
  4. Jacek Kurski zwolnił pracownika z TVP. Kuriozalny powód
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

źródło: Interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News