Widzowie zrozpaczeni. Śmierć bohaterki "Pierwszej miłości", zmarła w ramionach męża

Widzowie zrozpaczeni. Śmierć bohaterki "Pierwszej miłości", zmarła w ramionach męża Źródło: instagram.com/pierwszamilosc/

"Pierwsza miłość" tym razem sprawi, że widzowie zaleją się łzami. Będą musieli pożegnać jedną z głównych bohaterek, która już od pewnego czasu zmagała się z rakiem. Bohaterka wraz z mężem zdecydują się na krótki wyjazd.

"Pierwsza miłość" nie pozwala się nudzić - widzów czekają ogromne emocje. Fani serialu na ekranie zobaczą, jak jedna z bohaterek umiera w ramionach męża. Wybiorą się na romantyczny pobyt w górach, wtedy dojdzie do najgorszego.

Bohaterzy serialu "Pierwsza miłość" zdecydują się wyjechać i spędzić ostatnie chwile razem

W najnowszych odcinkach Gośka grana przez Magdalenę Różańską będzie dzielić trudne chwile ze swoim mężem, Kaśką - w tej roli Michał Koterski. Jakiś czas temu Gośka dowiedziała się, że jest nieuleczalnie chora Nowotwór na tyle silnie zaatakował jej organizm, że doszło do przerzutów. Po wyczerpującym leczeniu usłyszy od lekarzy, że nie ma już żadnych szans na wyleczenie. W związku z tym Gośka będzie chciała spełnić swoje małe marzenie i wraz z mężem wybierą się w góry.

Kaśce będzie trudno spędzać wolny czas w towarzystwie żony, wiedząc, że jej dni są policzone. Tak naprawdę oboje nie znają dnia, ani godziny, kiedy Gośka odejdzie. Leczenie nie dało żadnej poprawy i żadnych szans. Mąż nie będzie mógł uwierzyć w to, że niedługo śmierć odbierze mu kobietę jego życia. Nie przewidywał jednak, że stanie się to tak zastraszająco szybko.

Kaśka będzie zdruzgotany, żona umrze w jego ramionach, przytulona

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy zakochane w sobie małżeństwo będzie wspólnie spędzać czas w górach na podziwianiu widoków i wspominaniu wspólnych chwil, dojdzie do najgorszego. Fani będą musieli przygotować spore ilości chusteczek, tego momentu nie da się przetrwać bez uronienia łzy. Kiedy Kaśka będzie tulił Gośkę w pewnej chwili zorientuje się, że ukochana się nie rusza. Odkryje również, że przestała już oddychać.

Dzisiaj grzeje: 1. Chcesz zostać postacią z bajki lub superbohaterem? Disneyland szuka pracowników, lecz wymagania mogą zaskoczyć
2. Asia z "Chłopaków do wzięcia" nie wytrzymała. W końcu wygarnęła całą prawdę, fanom opadną szczęki

Kaśka będzie zrozpaczony przedwczesnym odejściem swojej ukochanej. Będzie tulić jej ciało w ramionach, jednak zdecyduje się jeszcze zadzwonić na pogotowie. Lekarz, który przyjedzie na miejsce, będzie mógł tylko stwierdzić zgon. Kaśka wykona jeszcze kilka połączeń do rodziny, poinformuje ich, że Gośka nie żyje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Świetna wiadomość dla rencistów. Od dziś mogą składać wnioski o dodatkowe świadczenie
  3. Lider Boys bezsilny, wybuchł płaczem. Usłyszał przytłaczającą wiadomość, dramat gwiazdy disco polo
  4. Serialowy Paździoch nie wygląda dobrze. Zmaga się z chorobą, jest coraz gorzej
  5. Jaruś z Chłopaków do wzięcia się załamał. Ostry film dla dorosłych z jego udziałem trafił do sieci

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News