Gwiazda "Pierwszej miłości", "Przyjaciółek" czy "Ojca Mateusza" pilnie trafiła do szpitala. Niepokojący wpis aktorki

Gwiazda "Pierwszej miłości", "Przyjaciółek" czy "Ojca Mateusza" pilnie trafiła do szpitala. Niepokojący wpis aktorki Źródło: screen ipla

"Pierwsza miłość" i "Przyjaciółki" to dwa seriale telewizji Polsat, w których wystąpiła ta olśniewająca aktora. Niestety, okazuje się, że gwiazda niezbyt dobrze zaczęła nowy rok. Niepokojący wpis aktorki potwierdza, że nagle trafiła do szpitala.

"Pierwsza miłość", w której wciela się w postać Edyty Jeżowskiej sprawiły, że piękna aktorka zyskała popularność w całym kraju. Od wielu lat związana z telewizją, Alżbeta Lenska, zamieściła właśnie niepokojący wpis związany z jej stanem zdrowia. 

Seriale "Pierwsza miłość", "Przyjaciółki", "Ojciec Mateusz" pozwoliły nam poznać piękną aktorkę 

"Pierwsza miłość", "Przyjaciółki", a także jeden z ulubionych seriali Polaków, czyli "Ojciec Mateusz", to produkcje w których można zobaczyć utalentowaną Alżbetę Lenską. Młoda aktorka swoją przygodę z serialami telewizyjnymi zaczęła już 15 lat temu, ale dopiero rola w serialu "Pierwsza miłość" przyniosła jej największą popularność. 

Niestety wraz z rozwijającą się karierą, pojawiły się pierwsze problemy zdrowotne. W 2018 roku podczas pacy na planie, pękł jej tętniak, po czym pilnie została przewieziona do szpitala. Na szczęście lekarze zrobili wszystko, by uratować jej życie. 

Pomimo nie najlepszych rokowań pobyt Alżbety Lenskiej w szpitalu szybko się zakończył, a gwiazda szybko wróciła do pracy. Okazuje się, że nie na długo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda serialu "Pierwsza miłość" opublikowała niepokojący post

Alżbeta Lenska, gwiazda serialu "Pierwsza miłość", zamieściła na Instagramie niepokojący wpis. Okazuje się, że aktorka kolejny raz trafiła do szpitala, gdzie lekarze musieli przeprowadzić operację. 

- Witam Was w 2020 roku w nowym wydaniu – a konkretnie ulepszonym o tytan w ręce. Myślałam, że wykorzystałam już limit operacji, a jednak szpitale chyba za mną tęsknią. Ponoć wszystko poszło wzorowo, dlatego opuszczam z pięknym widokiem „kurort” w Bolzano pełna nadziei, że ręka wróci do użytku – napisała na Instagramie gwiazda serialu "Pierwsza miłość". 

Dzisiaj grzeje: 1. Polska Miss została zamordowana. Stalker zasztyletował ją w biały dzień
2. Żona Pawła Królikowskiego przekazała bardzo smutne informacje. W szpitalu doszło do niespodziewanej sytuacji

Na szczęście życiu aktorki nic nie zagraża. Teraz po operacji widzowie serialu "Pierwsza miłość" czy "Przyjaciółki" odetchną z ulgą. Pod wpisem znalazło się wiele ciepłych słów, internauci życzą aktorce jak najwięcej zdrowia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Żona Grzegorza Krychowiaka wygląda jak prawdziwa petarda. Jest niewiarygodnie piękna (FOTO)
  3. Gwiazda "Pierwszej miłości", "Przyjaciółek" czy "Ojca Mateusza" pilnie trafiła do szpitala. Niepokojący wpis aktorki
  4. Niewyobrażalny dramat w życiu Dagmary. Groził jej uzbrojony gangster, chwilę później stała się jeszcze gorsza rzecz
  5. Nie żyje już 18 Polaków. Specjaliści ostrzegają, najgorsze dopiero przed nami

źródło: jastrząbpost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News