Gwiazda "Pierwszej miłości" udostępniła dramatyczne zdjęcia. Skierowała ważne słowa do wszystkich Polaków

Gwiazda "Pierwszej miłości" udostępniła dramatyczne zdjęcia. Skierowała ważne słowa do wszystkich Polaków

Pierwsza miłość przyniosła aktorce ogromne grono wiernych fanów. Niedawno kobieta skierowała kilka ważnych słów do Polaków.

Pierwsza miłość była jej przepustką do sławy. Gwiazda serialu zyskała spore grono wiernych fanów. Kobieta stała się popularna i rozpoznawalna, teraz chce to wykorzystać w słusznym celu. Aktorka zamieściła poruszający apel na swoim Instagramie.

"Pierwsza miłość" dała jej rozpoznawalność

Gwiazda serialu "Pierwsza miłość" opublikowała na Instagramie nowy post, w którym napisała kilka dramatycznych słów do swoich obserwatorów. Aneta Zając postanowiła wykorzystać swoją popularność w dobrym celu. Do wpisu dołączyła przerażające zdjęcie, widać na nim kłęby gęstego dymu unoszące się nad polami.

- To, co się dzieje w Australii, dotyczy nas wszystkich. Publikuję takie zdjęcie, bo gdy patrzę na inne, serce pęka mi na milion kawałków. Możemy coś jeszcze zrobić - zaapelowała na swoim Instagramie aktorka.

Aktorka zwróciła się do internautów, by pomagali Australii, gdzie szaleją ogromne pożary. Odesłała fanów na profile Karoliny Korwin-Piotrowskiej, Anji Rubik i Mai Ostaszewskiej, które szerzej poruszają ten problem i dokładnie tłumaczą, w jaki sposób można pomóc. Jej dramatyczne słowa bardzo poruszyły internautów.

Gwiazda "Pierwszej miłości" zaapelowała o pomoc dla trawionej pożarami Australii

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Świat obiegają tragiczne informacje z ogarniętej pożarami Australii, które trwają tam już od września. Wsparcie dla zniszczonego żywiołem kraju przesyła coraz więcej ludzi. Amerykańska piosenkarka Pink przekazała na rzecz walczących z ogniem strażaków pół miliona dolarów. Aktorka Nicole Kidman również obiecała pomoc finansową. Nasze rodzime gwiazdy także nie pozostają obojętne.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Magda Narożna z "Pięknych i Młodych" właśnie ujawniła całą prawdę o pobiciu. Afery ciąg dalszy

W wyniku szalejącego żywiołu życie straciło już co najmniej 23 ludzi oraz ponad 480 milionów zwierząt. To przerażające statystki, które wciąż rosną, bo ogień rozprzestrzenia się zbyt gwałtownie, by udało się go szybko ugasić. Przeszkadzają w tym również warunki pogodowe, panujące w kraju tj. wichury i temperatura powietrza, przekraczająca 40 stopni Celsjusza.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Wstrząsająca wiadomość dla wszystkich widzów TVP. Uwielbiany aktor zostanie zastąpiony przez młodszego kolegę
  4. W kościele znaleźli porzuconego psa. Obok niego był liścik, treść nie mieści się w głowie
  5. Rozwód Agaty Kuleszy jest drogą przez mękę. Niewiarygodne, co wyprawia mąż, musiała interweniować policja

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News