Weronika przeczytała, jakie zaproszenie na Pierwszą Komunię dostała i pobladła. Treść zwala z nóg

Weronika przeczytała, jakie zaproszenie na Pierwszą Komunię dostała i pobladła. Treść zwala z nóg Źródło: istosckphoto.com Avalon_Studio

Pierwsza Komunia Święta nie wygląda dziś tak samo, jak jeszcze kilka lat temu. Gdy pani Weronika odczytała treść zaproszenia, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Czegoś takiego jeszcze nigdy nie widziała. Treścią zaproszenia podzieliła się redakcja portalu Styl.fm, do której napłynęło zdjęcie.

Pierwsza Komunia Święta to wielkie wydarzenie w życiu młodych ludzi, którzy po raz pierwszy, jak sama nazwa wskazuje, przyjmują podczas mszy komunię. Pełen przeżyć duchowych dzień był zazwyczaj celebrowany w gronie najbliższej rodziny, przy wspólnym obiedzie. Czasy się jednak zmieniają, zatem zmienia się również sposób świętowania tego wydarzenia. Chyba nikt jednak nie spodziewał się, że w zaproszeniu prócz informacji o dacie i miejscu, w którym odbędzie się ceremonia, może znaleźć się również coś takiego. 

Pierwsza Komunia Święta coraz bliżej. Gdy Weronika odczytała treść zaproszenia, aż pobladła 

Do redakcji Webniusy wiadomość postanowiła napisać pani Weronika, mieszkanka Krakowa, która w ostatnim czasie dostała od swojej chrześnicy zaproszenie do wzięcia udziału w uroczystości przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie mała karteczka, która także znalazła się w kopercie. Kobieta odczytała z niej nieprawdopodobną treść i momentalnie zdała sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach rower, zegarek czy łańcuszek z wizerunkiem Matki Boskiej to już przereklamowane prezenty. 

- Prezenty to nie są moje klimaty! Wolę dostać hajs niż kwiaty. Nie chcę książek ani słodyczy - tylko gotówka się dla mnie liczy! - odczytała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pani Weronika przeraziła się tym bardziej, że przecież nim karteczka wylądowała w kopercie z zaproszeniem, musiała zostać zatwierdzona przez rodziców dziewczynki. 

- Wczoraj dostałam zaproszenie od mojej chrześnicy na jego komunię. Nic złego by w tym nie było, gdyby nie fakt, że ze środka zaproszenia wypadła kartka, na której było napisane: Oniemiałam i aż przez chwilę autentycznie chciałam powiedzieć, że nie przyjdę - pisze kobieta. 

Mieszkanka Krakowa nie może uwierzyć w to, jak bardzo zmieniają się wartości i dziś nawet celebrowanie duchowego przeżycia musi być swego rodzaju okazją do zarobku.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż Kasi Cichopek w końcu pokazał twarze dzieci. Widok odebrał fanom mowę

2. Nie żyje 22-latek. Nie pomógł nawet szybki transport śmigłowcem do szpitala

- W którą stronę zmierza świat, jeśli coś takiego pojawia się w zaproszeniach na komunię?! Przecież to musieli napisać rodzice. Jaki oni dają przykład najmłodszym? Powiedzcie, czy ja jestem w błędzie czy zgadzacie się ze mną? Mam nadzieję, że ktoś jeszcze myśli tak jak ja. P.S Na pewno dam Zosi prezent, który uznam JA za stosowny - dodała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdumiewające zastosowanie ogórka. Nie uwierzysz, co nim zastąpisz
  2. Kto jest najgorętszą partnerką piłkarza? Anna Lewandowska w pierwszej 10 rankingu
  3. Nagła wiadomość dla wszystkich rodziców. RMF: wiadomo już, do kiedy będą dostawać pieniądze
  4. Najważniejsza wiadomość przed wakacjami. Jedziesz na urlop? Niestety, nie mamy dobrych wiadomości
  5. Wszystko trzymała w tajemnicy. Wielka gwiazda TVP wzięła potajemny ślub, mamy zdjęcia
  6. Nie żyje 37-letni Grzegorz. Na jaw wyszły szczegóły z jego życia, przeżył istne piekło

Źródło: Styl.fm

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News