Media milczą! Pierwsza dama w szpitalu

Media milczą! Pierwsza dama w szpitalu

O tym, że pierwsza dama trafiła do szpitala, niemal wszystkie media w Polsce milczały. Dopiero teraz docierają do nas wstrząsające informacje o stanie zdrowia żony najpotężniejszego prezydenta Świata, która musiała przejść operację. Melania Trump szczęśliwie znajduje się już w Białym Domu.

Prezydent Stanów Zjednoczonych uwielbia pokazywać się w towarzystwie swojej żony, Melanii. Miliarder i była modelka chętnie trzymają się za ręce nawet podczas oficjalnych uroczystości. 45. przywódca najpotężniejszego państwa świata uwielbia mówić o swojej rodzinie i o tym, jak wspaniałą żoną i pierwszą damą jest Melania Trump, konsekwentnie dementując wszelkie szkalujące jego podejście do małżeństwa i kobiet plotki. Jak się okazuje, ukochana prezydenta spędziła ostatnie w szpitalu. Mało kto mówił o tym po naszej stronie Atlantyku, a w szczególności nad Wisłą. Kulisy hospitalizacji pani Trump są jednak wstrząsające.

Melania Trump w szpitalu!

Od pierwszej połowy maja do 6 czerwca wszelkie wizyty i konferencje, na których bardzo często pojawia się pierwsza dama słoweńskiego pochodzenia, Trump odbywał w pojedynkę. Na ostatnim zebraniu Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego było już jednak inaczej, tradycyjnie. Po 26 dniach nieobecności w mediach małżonka prezydenta powróciła do publicznego pokazywania się. Jak dowiedzieliśmy się, Melania przeszła zabieg usunięcia zmian na nerkach. Jej pobyt w szpitalu trwał dwa tygodnie, a rehabilitacja, która nastąpiła po operacji trwała drugie tyle. W Polsce media jednak milczały na ten temat. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wielka tajemnica papieża. Jan Paweł II był MISTYKIEM
  2. Kontrowersyjna przeszłość największej gwiazdy RMF. Mało kto już o tym pamięta
  3. Tusk wbija gwóźdź do trumny. PiS ma ogromny problem
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News