Zainteresowanie amerykańską Pierwszą Damą jest tradycyjnie ogromne, tym bardziej że Melania Trump jest piękną kobietą i zawodowo modelką. Media w USA właśnie przypomniały jeden z dosyć kontrowersyjnych wywiadów żony prezydenta Stanów Zjednoczonych, w którym opowiada o seksie z Donaldem Trumpem.

Gdy Donald Trump startował w 1999 roku w wyborach prezydenckich, w ramach kampanii wyborczej udzielił wywiadu popularnemu w Stanach Howardowi Sternowi. Przy okazji przepytano również Melanię.

Amerykańskie media przypomniały ten wywiad z racji jego kontrowersyjnego charakteru. Aktualna Pierwsza Dama zdradziła w nim najbardziej prywatne sekrety dotyczące ich życia seksualnego.

Jak możemy usłyszeć w archiwalnym nagraniu, najpierw Stern przeprowadza szybką rozmowę z Donaldem Trumpem. W pewnym momencie aktualny prezydenta USA przekazuje słuchawkę telefonu swojej partnerce.

Stern zaczął wypytywać Melanię o najbardziej prywatne sprawy tj. szczegóły dotyczące ich życia seksualnego. Dziennikarz wypytywał partnerkę Trumpa m.in. o to czy ma coś na sobie – Melania odpowiedziała, że „jest prawie naga”.

 –  Robicie to codziennie? – pyta Stern.

 – Tak! Nawet częściej – odpowiedziała aktualna Pierwsza Dama USA.

Kolejne pytania i docinki z podtekstem seksualnym dziennikarza jednak zaczęły wyraźnie drażnić Melanię, która w pewnym momencie oddała słuchawkę swojemu partnerowi.

https://www.youtube.com/watch?v=scD8qYqNqyY

...

Zobacz również