Trudny czas nowej Pierwszej Damy. Przeciwnicy Trumpa uderzają w nią jej erotycznymi zdjęciami (18+)

Trudny czas nowej Pierwszej Damy. Przeciwnicy Trumpa uderzają w nią jej erotycznymi zdjęciami (18+)

Już wiadomo, że Melania Trump zostanie nową Pierwszą Damą. Żona Donalda Trumpa nie ma jednak łatwego życia. Przeciwnicy nowego prezydenta wyśmiewają ją i rozprzestrzeniają jej nagie zdjęcia z przeszłości. 

Już w czasie kampanii wyborczej nieprzychylne Trumpowi media wyciągnęły Melanii jej erotyczne zdjęcia. Modelka tłumaczyła, że w ten sposób zarabiała na życie i "pochodzi z Europy, gdzie kobiety nie wstydzą się swojego ciała". Wyborcy Clinton nie wierzyli, że Trump zostanie prezydentem. Kiedy jednak stało się to faktem zaczęli masowo atakować w sieci jego żonę. Twierdzą, że fakt, iż kobieta, która pozowała w erotycznych sesjach, zostanie Pierwszą Damą jest kompromitujący dla Stanów Zjednoczonych. Na pewno pierwsze dni dla Melanii Trump nie będą łatwe. Internet aż kipi od złośliwych komentarzy.

Melania Trump rozpoczęła karierę modelki już w wieku 16 lat. Bardzo szybko zaczęła odnosić sukcesy na tej płaszczyźnie, w związku z czym poświęciła studia na Uniwersytecie Lublańskim, aby w pełni oddać się modelingowi.

Podczas swojej kariery pojawiła się na okładkach takich magazynów jak Vogue, GQ, Sports Illustrated Swimsuit Issue czy Vanity Fair.

melania1

melania2

melania3

melania4

melania5

melania6

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :
wk Następny artykuł