Pierwsza Dama pobiła się z prezydentem Macronem?! Słychać było wrzaski i tłuczone naczynia

Pierwsza Dama pobiła się z prezydentem Macronem?! Słychać było wrzaski i tłuczone naczynia Źródło: screen/youtube/DW Polski

Pierwsza dama powinna być raczej osobą spokojną, opanowaną i reprezentatywną. Tymczasem okazuje się, że kobieta pokłóciła się i pobiła z prezydentem Macronem, co wywołało prawdziwy skandal wśród obywateli. Policjant obecny niedaleko biura prezydenta relacjonuje wszystko, co się tam działo. 

Pierwsza dama to honorowy tytuł, który zobowiązywać powinien do odpowiedniego zachowania i godnego reprezentowania kraju. Mogłoby się wydawać, że jest to logiczne, jednak nie zawsze dzieje się tak w rzeczywistości. Właśnie pojawiły się informacje dotyczące bójki pierwszej damy z prezydentem Macronem.

Pierwsza dama pobiła się z prezydentem Macronem?

Właśnie pojawiła się informacja, że pierwsza dama Francji urządziła prezydentowi Macronowi ogromną awanturę w Pałacu Elizejskim. Kobieta krzyczała na niego, media piszą również, że dojść miało do rzucania przedmiotami. Jak relacjonuje policjant, który w momencie kłótni przebywał niedaleko biura prezydenta, awantura była tak poważna, że "prawie trzęsły się mury rezydencji szefa państwa". Mężczyzna twierdzi również, że Brigitte Macron zarzucała mężowi, że nie umiał stłumić w zarodku afer. Chodziło m.in. o sprawę byłego ochroniarza oraz zdjęcia z półnagim kryminalistą z wyciągniętym, środkowym palcem. - Przestań robić głupoty! - miała krzyczeń pierwsza dama według jednego z policjantów.

Kłopoty prezydenckiej pary

Nie jest to również pierwsza wiadomość o awanturach i kłopotach pary prezydenckiej Francji. Paryscy komentatorzy polityczni podają, że czarne chmury nad małżeństwem zbierają się już od dawna.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jakiś czas temu para odpierać musiała także ataki ze strony feministek, które doszukiwały się problemów małżeństwa w tym, że to kobieta jest znacząco starsza od prezydenta. Często sugerowało się również, że mężczyźnie ciężko jest zdobyć szacunek Francuzów przez to, że do tej pory obywatele wymagali od swojego prezydenta męskości i zdolności podejmowania szybkich decyzji. Wiele osób natomiast twierdzi, że związanie się z własną nauczycielką jest przejawem jego potulności, która dalej przekłada się na uprawianą przez niego politykę.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Patryk Jaki upokorzony przez państwo! Musi się tłumaczyć
  2. Przyłapali Morawieckiego! Wyborcy mu tego nie wybaczą
  3. Międzynarodowy wstyd dla Polski! Tak źle jeszcze nie było
Następny artykuł