Agata Duda bardzo rzadko wypowiada się na tematy polityczne. Pierwsza dama woli skupiać się na spotkaniach z obywatelami i podejmowaniu problemów natury społecznej. Tym razem żona prezydenta została jednak wyprowadzona z równowagi, kiedy w czasie wizyty w Australii spotkała osoby protestujące przeciwko działaniom rządu PiS.

Duda udała się wraz z głową państwa do Australii. Chociaż pierwsza para nie spodziewała się raczej manifestacji urządzonych przez miejscową Polonię, prezydentowi trudno było przed nimi uciec.

Agata Duda skonfrontowała się z protestującymi

Co ciekawe, w tej sytuacji nawet Agata Duda nie powstrzymała się przed reakcją i początkowo wyglądała na wyraźnie rozdrażnioną. Zarówno obywatele, jak i zgromadzeni protestujący byli wyraźnie zadziwieni późniejszym zachowaniem pierwszej damy.

Na koncie PolishCommunityInAustralia na Twitterze opublikowano bowiem zdjęcia, na których widzimy Agatę Dudę pod Operą w Sydney. Na parę prezydencką czekali Polacy z transparentami oraz w koszulkach z napisem „Konstytucja„.

Zaskakujące zachowanie Agaty Dudy

Kiedy pierwsza dama zauważyła protestujących, odwróciła się do nich z wyraźnie ironicznym uśmiechem. Zaczęła także głośno bić brawo, czym wprawiła zebranych w osłupienie. Machała go protestujących i szeroko się do nich uśmiechała.

Obywatele są wyraźnie zadziwieni zachowaniem Agaty Dudy, która bardzo rzadko wypowiada się na tematy polityczne lub ustosunkowuje się do bieżącej sytuacji w kraju. Tym razem zrobiła jednak wyjątek. Trzeba przyznać, że w wyjątkowo kontrowersyjnym stylu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wassermann wybuchła, jest wściekła. Ostre oświadczenie
  2. Będzie się działo! Siostra Morawieckiego szturmem wchodzi do polityki
  3. Ogórek wryło w ziemię, wielki skandal w programie na żywo! Na zawsze to zapamięta
  4. To już jest za wiele, nawet dla nas. Majtki Kaczyńskiego podbijają internet

Czy Agata Duda wywiązuje się ze swoich obowiązków?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Agata Duda ma swoje sekrety. 10 faktów z jej życia, którymi się nie chwali [ZDJĘCIA]


Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]