Pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym i gorzko tego pożałowała. Nie spodziewała się tak bezlitosnego ataku

Pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym i gorzko tego pożałowała. Nie spodziewała się tak bezlitosnego ataku Źródło: Unsplash/Scott Web

Pierścionek zaręczynowy wzbudza ogromne zainteresowanie każdej kobiety i to nie tylko panny młodej. Przyjęło się już, że po zaręczynach w mediach społecznościowych panie chwalą się swoją wyjątkową biżuterią. Jak wiadomo, ile osób tyle gustów, a w Internecie łatwo o negatywne komentarze, te jednak są wyjątkowo bezlitosne.

Pierścionek to biżuteria jednoznacznie kojarząca się ze ślubem czy tym wspaniałym momentem, kiedy ukochany klęka i prosi kobietę, by już do końca życia była tylko jego. Jeżeli osobą, która inicjuje zaręczyny jest mężczyzna, w jego "obowiązku" pozostaje zakup pierścionka. Partner, który zna gust swojej ukochanej, nie ma żadnego problemu z doborem, trudniej jest jednak kiedy wie, że ciężko trafić z prezentem, który będzie odpowiadał kobiecie.

Nietypowy pierścionek zaręczynowy

Od kilku lat kobiety, które zostaną obdarowane pierścionkiem zaręczynowym, publikują w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widnieje ich błyskotka. Jak każde tego typu posty związane są z chwaleniem się i dzieleniem szczęścia. Pod takimi fotografiami zazwyczaj pojawiają się gratulacje i miłe komentarze.

Jednak nie w tym przypadku. Pewna kobieta udostępniła w sieci zdjęcie swojego pierścionka, co wywołało lawinę niekończących się komentarzy. Tym razem zdecydowana większość była negatywna, a hejt jeszcze raz dał o sobie znać. Post został wyjątkowo mocno zmieszany z błotem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci byli bezlitośni

Pierścionek wygląda inaczej niż popularne teraz minimalistyczne błyskotki. Nie ma na nim żadnego pokaźnego diamentu ani nic co mogłoby negatywnie wpływać na jego odbiór. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Widać, że wykonany został wiele lat temu i najbardziej przypadnie do gustu fanom vintage i retro. Internauci jednak mają swoje zdanie na ten temat i porównują go do "kleksa majonezu" czy " pasty do zębów".

fot.facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wcześniejsza emerytura OD ZARAZ. Natychmiast zaraz skorzysta 100 tys. osób
  2. Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Ich ostatnie chwile razem chwytają za serce
  3. Fotograf zobaczył, że panna młoda się trzęsie i natychmiast przerwał ślub. Złamał panu młodemu nos
  4. Babcia wydawała dziwne dźwięki. Powiedziała 4 słowa i świat im się zamazał, przerwali jej koszmar na żywo
  5. Ukryli prawdziwy powód eliminacji z "Tańca z gwiazdami?" Na jaw wychodzą kulisy wczorajszego odcinka

źródło: metrocouk

Następny artykuł