Szybko, zanim inni się zorientują! Za 1 złotówkę możesz się gigantycznie wzbogacić
Marcin Owczarek - 14 Grudnia 2018

Szybko, zanim inni się zorientują! Za 1 złotówkę możesz się gigantycznie wzbogacić

Pieniądze od rządu, które dostaje wielu Polaków każdego miesiąca, to nic w porównaniu z tym, co możecie mieć już za 1 zł. Musicie szybko zrobić kilka kroków, które dadzą wam szansę na prawdziwe wzbogacenie się. Liczy się tutaj czas.

Pieniądze od rządu to coś, co chyba każdy chciałby dostać i to najlepiej w jak największej ilości. Niestety, nie każdy może sobie na to pozwolić i takie osoby muszą ciężko pracować, aby się dorobić. Jest jednak kilka sposobów na zarobek, który może się zwrócić. Gdy myślimy o górze pieniędzy, to mamy przed oczami widok bogatego szejka z Dubaju albo multimilionera z USA. Gdzieś jednak ich pieniądze są ulokowane i to właśnie osoba, która nimi rozporządza, może dużo na tym zyskać. Gotówkę przechowuje się w banku i marzeniem wielu jest posiadać własny. I takowe może się właśnie spełnić. Co więcej, możecie go zyskać już za złotówkę. Musicie jednak spełniać kilka wymogów, które pozwolą wam na jego zakup. Jeżeli posiadacie jakiś kapitał i chcecie inwestować, to może być to dla was wielka szansa. Pieniądze od rządu to nic przy tym, co możecie zyskać. Jak ustaliła "Rzeczpospolita", SKOK Wołomin będzie wystawiony na sprzedaż za 1 zł. Dokładnie tak, nic wam się nie przewidziało, kwota wywoławcza to złotówka. Musicie jednak spełnić kilka kryteriów, aby móc zakupić takowy SKOK.

Pieniądze od rządu to nic w porównaniu ze SKOK Wołomin

Przede wszystkim musi być wszystko zgodne z prawem tj., musicie posiadać inny bank. Ale to nie jedyny problem. Jeżeli zechcecie wykupić SKOK Wołomin, to będziecie musieli przejąć zobowiązania kasy społecznej. Te wynoszą niemało, bo aż 119 milionów złotych. Zyskacie jednak troszkę pieniędzy na start, dostaniecie wraz ze SKOK Wołomin 356 tys. w gotówce.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski potwierdza swój dar! Oto niezbite dowody jego jasnowidzeniaCzytaj dalej
SKOK Wołomin jest winien pieniądze blisko 800 wierzycielom. Prawie 90 proc. z nich to członkowie kasy społecznej i od lat oczekują na swoje pieniądze. Upadłość ich trwa od 2015 roku, a za chwile zakończy się cały proces. Gdy ktoś to przejmie, będzie musiał spłacić długi, jakie pozostały po poprzednich właścicielach. Bez wątpienia jest to więc inwestycja dla majętnych, odważnych i lubiących wyzwania osób, które nie boją się poniesienia ewentualnych, ogromnych strat.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To szaleństwo! Lidl naprawdę ogłosił, że zrobi to w Święta
  2. Panika wśród klientów ING! Jest oficjalne ostrzeżenie, będzie bardzo źle
  3. Dramatyczny apel Polaków do ministra zdrowia. Setki tysięcy ludzi umrze, jeśli nic nie zrobi
  4. Modne paznokcie: Co będzie HITEM w 2019 roku?
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
Donald TuskDonald Tusk nie mówił tego o swojej rodzinie. Cała prawda wyszła na jaw!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News