Niektórzy Polacy dostaną nawet po 50 tysięcy złotych na osobę. Nowy program PiS ma zapewnić wyborcze zwycięstwo

Niektórzy Polacy dostaną nawet po 50 tysięcy złotych na osobę. Nowy program PiS ma zapewnić wyborcze zwycięstwo Źródło: Screen/youtube/ Polskie Radio

Pieniądze od rządu już niedługo poleją się szerokim strumieniem. Niektóre osoby liczyć mogą nawet na 50 tysięcy złotych. Już wkrótce przekonamy się, czy to zapewni partii PiS zwycięstwo w wyborach.

Pieniądze od rządu zapewnią partii PiS wygraną w zbliżających się wyborach? Politycy stają na głowach i prześcigają się w pomysłach, by przekonać do siebie wyborców. Raz po raz słyszymy w mediach kolejne obietnice, które mają nas przekonać do głosowania na ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego

Seniorzy mieli zostać przekonani trzynastą emeryturą, a z czasem przyszła pora również na rolników. Zapowiedź programu "krowa 500+" z pewnością ich ucieszyła, jednocześnie jednak wywołała wiele kontrowersji w obliczu niedawno wstrzymanego strajku nauczycieli.Teraz głośno mówi się o tym, że niektórzy Polacy dostaną nawet po 50 tys. złotych na osobę. Pieniądze od rządu mogą zacząć lać się szerokim strumieniem już wkrótce. 

Kto dostanie pieniądze od rządu? Niektórzy mogą liczyć nawet na 50 tys. złotych

Niedawno pojawiły się głosy, że już wkrótce uruchomiony ma zostać program dotacji dla rolników. W mediach nadano mu dumną nazwę "krowa 500+", a teraz powrócić do tego pomysłu postanowił podczas przemówienia w Białymstoku Jarosław Kaczyński. 

- Mamy tutaj polskie zagłębie mleczne. To szczególnie wielka szansa dla gospodarstw ekologicznych Zapowiadana przeze mnie dopłata do krów - 500 zł - i tuczników - co najmniej 100 zł - przez wiele dni była wyśmiewana - wypomniał polityk. 

Dalej niemalże wprost powiedział, że program ucieszy na pewno rolników prowadzących gospodarstwa na wschodzie naszego kraju. 

- Te gospodarstwa mogą dostawać bardzo poważne środki. Jeżeli ktoś ma 100 krów, to dostanie 50 tys. zł. Jeżeli do tego są jeszcze świnie, również ekologicznie hodowane, to będą to potężne pieniądze - podkreślał prezes PiS. 

W grę wchodzą rzeczywiście bardzo potężne pieniądze, lecz czy zapewnią one zwycięstwo partii w wyborach? Odpowiedź na to pytanie otrzymamy już niedługo, rząd jednak na tym swoich deklaracji nie zakończył. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Padły również ostre słowa dotyczące uchodźców, którzy zalali zachodnią Europę

Premier Morawiecki zgodził się z Kaczyńskim w sprawie polityki dotyczącej uchodźców, choć najpierw podkreślił inny problem. 

- Dziś w UE już nie ma granic, ale są one tworzone tam, gdzie ich być nie powinno, np. w zakresie eksportu produktów mleczarskich i to głównie z tej ziemi. Wiem, jakie stawiają wam eksportowe bariery w Holandii i Niemczech - mówił. 

W dalszej części zaznaczył, że granice powinny być stawiane zupełnie w innym miejscu. 

- Z kolei powinny być granice suwerenności, jeśli chodzi o politykę związaną z uchodźcami - powiedział, po czym wybuchły gromkie brawa. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Ewa Wachowicz WKURZYŁA miliony Polek! Tych słów NIKT jej nie wybaczy
  2. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  3. Brytyjskie tabloidy właśnie podały, że Meghan Markle urodzi już za kilka godzin!
  4. TVN podał przerażającą informację. Gigantyczny wzrost zachorowań na odrę, mowa o "stanie zagrożenia"
  5. Martyna Wojciechowska jest w drugiej ciąży?! "Plan jest coraz bliższy realizacji"
  6. IMGW pilnie ostrzega 10 województw! Jeśli jesteś na liście, lepiej nie wychodź z domu

Źródło: Money

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News