Spełniasz ten warunek? Dostaniesz OGROMNE pieniądze od rządu

Spełniasz ten warunek? Dostaniesz OGROMNE pieniądze od rządu Źródło:

Rząd znowu wychodzi do obywateli z projektem, który zapewni im całkiem porządne, finansowe zaplecze. Okazuje się, że wystarczy spełniać jeden warunek, aby dostać ogromne pieniądze od rządu.

Trwają prace nad nową ustawą, która zapewni pomoc finansową milionom Polaków. Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce w ten sposób zachęcić niektórych Polaków do zmiany ich życia. Chodzi konkretnie o tych, którzy przebywają na emigracji. Ministerstwo pracuje nad projektem, który zapewni im pomoc finansową, gdy wrócą już do Polski. Na dzień dobry otrzymają wtedy 85 tys. złotych!

Nowe pieniądze od rządu

W ten sposób resort chce ich zachęcić do powrotu i porzucenia wygodnego życia za granicami naszego kraju. Konkretnie projekt dotyczyłby niskooprocentowanych pożyczek - do wysokości 20-krotności przeciętnego wynagrodzenia. Wszystko po to, by powracający mogli od razu założyć np. własną firmę.
- Umożliwienie osobom powracającym z zagranicy skorzystania z pożyczki bez konieczności uzyskania statusu osoby bezrobotnej spowoduje, że osoby te nie staną się klientami urzędów pracy i ośrodków pomocy społecznej - napisano w uzasadnieniu projektu. Pożyczka ma być przyznawana na minimum 7 lat. Przypominamy, że na emigracji przebywa w tym momencie ok. 2,5 mln osób. Gdyby faktycznie wrócili oni do kraju i zaczęli działać zgodnie z pomysłem rządu, oznaczałoby to m.in. powstanie wielu nowych miejsc pracy. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tajna narada PiS! Ujawniono szczegóły spotkania na Nowogrodzkiej
  2. Dzieje się! Piotrowicz i Kuchciński na wylocie
  3. Kaczyński się wycofuje. „Zdradził samego siebie”
  4. Profilaktyka przeciwpasożytnicza. Kleszcze żywcem zjadały tego psa
  5. Pielęgnacja koreańska – triki, które warto zastosować
Źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News