Znaleźli psa z ponad 20 kilogramowym nowotworem i zaczęli działać szybko. Rozdzierające serce wiadomości

Znaleźli psa z ponad 20 kilogramowym nowotworem i zaczęli działać szybko. Rozdzierające serce wiadomości Źródło: Screen/Youtube/ Inside Edition

Pieniądze były niezbędne do tego, żeby uratować życie temu psu, który został znaleziony z ponad 20 kilogramowym nowotworem. Jego stan nieustannie się pogarszał i potrzebna była szybka akcja.

Pieniądze musiały zostać bardzo szybko zebrane, by udzielić niezbędnej pomocy psu, który znalazł się w opłakany stanie. Zwierzęciu wyrósł w ciele 20 kilogramowy nowotwór. Trzeba było działać błyskawicznie, bo stan zdrowia czworonoga szybko się pogarszał.

Pieniądze ratunkiem dla chorego psa 

Pieniądze potrzebne na przeprowadzenie kosztownej operacji zostały zebrane błyskawicznie. Pies najprawdopodobniej został porzucony przez swojego właściciela właśnie ze względu na jego przerażającą chorobę. 

8-letni golden retriver imieniem Henry miał to szczęście, że został odnaleziony przez odpowiednich, empatycznych ludzi, którzy zrobili wszystko, żeby udzielić mu pomocy. Zwierzę było w takim stanie, że ledwo mogło się poruszać przez monstrualnego guza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nowe życie dla Henry'ego 

Część osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że posiadanie zwierzęcia wiąże się z ogromną odpowiedzialnością i często pochłania również duże sumy pieniędzy. Gdy właściciel Henry'ego dowiedział się o tym, że pies cierpi na postępującą chorobę nowotworową, najprawdopodobniej stwierdził, że lepiej jest się w bestialski sposób go pozbyć, niż wydać ogromne kwoty na jego operację.

Czworonóg błąkał się smutny i wymęczony po Newport Beach w Kaliforni, gdzie zaopiekowała się nim Valerie Schomberg, która zajmuje się porzuconymi zwierzętami. Dzięki jej inicjatywie udało się zebrać "zawrotną" sumę 500 dolarów, która była potrzebna do wykonania operacji usunięcia guza, a której szkoda było poprzedniemu właścicielowi. 

Nowotwór rozrósł się do takich rozmiarów, że bardzo przeszkadzał psu w poruszaniu się. Jego ciężar wynosił 20 kilogramów. Zwierzę po usunięciu guza, zyskało nowe życie.  Teraz pies waży 35 kilogramów, a jego łapy wreszcie nie muszą zmagać się z dodatkowym ciężarem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie Dudzie
2. Jacek Rozenek przeszedł drugi udar. Lekarze nie mieli dla niego dobrych wieści

Valerie Schomberg dzięki swojej wrażliwości pomogła temu biednemu czworonogowi, który nie dość, że chorował na nowotwór, to jeszcze został zdradzony przez swojego właściciela, który opuścił go i porzucił w najgorszym momencie życia. Przyjemnie patrzy się na to, jak pies odzyskał siły i dostał nową szansę od losu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masowo wycofują popularny bulion ze sprzedaży. Kawałki SZKŁA wykryte w daniu
  2. Wlał do ucha kilka kropel wody utlenionej. Rano nikt nie mógł uwierzyć, co się z nim stało
  3. Została mamą pierwszych na świecie siedmioraczków. Po 20 latach nie tylko dzieci się zmieniły, ale i ona
  4. Para uprawiała miłość podczas skoku ze spadochronem. Ale jak wylądowali wcale nie było im już do śmiechu
  5. To nagranie pokazuje, dlaczego kierowcy muszą bardzo uważać na stacji benzynowej. Są w poważnym niebezpieczeństwie

Źródło: Newsner

Następny artykuł