Ze strachu przed żoną w tajemnicy zakopał pieniądze. Teraz może pójść do więzienia nawet na 5 lat

Ze strachu przed żoną w tajemnicy zakopał pieniądze. Teraz może pójść do więzienia nawet na 5 lat Źródło: KPP Piła

Pieniądze zostały skradzione przez mężczyznę, który potem zdecydował się zakopać je w ogródku. Gdy policja dotarła na miejsce, była zaskoczona zachowaniem rabusia. Gdy dowiedzieli się, czemu ukrył łup, nie mogli powstrzymać śmiechu.

68-latek nie wiedział, jakie pieniądze wchodzą w grę, gdy kradł portfel jednemu z pacjentów przychodni lekarskiej. Gdy zerknął do środka, znalazł sumę, której kompletnie się nie spodziewał po pojedynczym, przeciętnie wyglądającym portfelu. 

Ukradł pieniądze, a gdy zobaczył, ile ich było, spanikował

Okazało się, że w środku znajdowało się 500 zł i 560 dolarów. 68-latek chwilę po kradzieży udał się do toalety, aby przeliczyć tam skradzione pieniądze. Gdy zobaczył kwotę w portfelu, poważnie się przeraził. Zdecydował się więc na porzucenie portfela i zabranie samych banknotów, które umieścił później w paczce i zakopał.

Kradzież została zgłoszona dokładnie w dniu zaginięcia portfela, czyli 25 października. Okradziony pacjent wyjaśnił policjantom, gdzie ostatni raz widział swój portfel oraz co dokładnie się w nim znajdowało. Policja rozpoczęła poszukiwania sprawcy.

Skradzione pieniądze schował w ogródku. Powód bawi do łez

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Złodzieja udało się znaleźć dosyć szybko. Okazał się nim 68-letni mieszkaniec Piły. Mężczyzna po spotkaniu z policjantami, od razu przyznał się do winy i powiedział, gdzie ukrył pieniądze. Policjanci byli skonsternowani, gdy okazało się, dlaczego mężczyzna zakopał swój łup.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Całą noc leżała w rowie, nikt jej nie znalazł. Przez lata dochodziła do siebie
2. Po cichu obniżono emerytury Polaków. Sytuacja dotyczy tysięcy osób

Okazało się, że senior bardziej niż konsekwencji kradzieży, bał się reakcji żony. Pieniądze ukrył dlatego, że miał obawy, jak zareaguje jego partnerka, gdy dowie się, ile mężczyzna ma przy sobie pieniędzy. Policjanci musieli z trudem powstrzymywać się od śmiechu, gdy usłyszeli to tłumaczenie. Teraz 68-latkowi grozi nawet do 5 lat więzienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Kolejny podatek spadnie na barki milionów Polaków. Podstawowe zakupy HORRENDALNIE wysokie
  2. Mąż oznajmił jej po 15 latach, że odchodzi. Gdy podał powód, natychmiast pobiegła do księdza
  3. Niestety, wydarzyło się najgorsze. Po 80 godzinach męczarni zmarło dziecko, którego walkę o życie obserwowały miliony ludzi
  4. Jak oduczyć szczeniaka gryzienia? Prosty i skuteczny sposób, dzięki któremu mały piesek oduczy się złego nawyku
  5. Wbiegł do pokoju księżnej Diany, była zalana łzami. Kiedy odkrył, co zrobiła jej matka, pogrążył się z nią w bólu

Źródło: TVP

Następny artykuł