Twarz 3-latki nie przestawała rosnąć w zastraszającym tempie. Rodzice poznali powód i pobledli

Twarz 3-latki nie przestawała rosnąć w zastraszającym tempie. Rodzice poznali powód i pobledli Źródło: facebook.com

Pieniądze na operację tej dziewczynki były konieczne od zaraz. Z dnia na dzień jej twarz zaczęła rosnąć. Kiedy okazało się, że dziecko nie będzie pod opieką państwowej służby zdrowia, rodzice się załamali.

Pieniądze były potrzebne tej rodzinie praktycznie na już. Ich córeczka od początku życia zmagała się z poważną chorobą. Z dnia na dzień na jej twarzy zaczął pojawiać się pęczniejący guz, który rozrastał się w niesamowitym tempie. Dziecko miało problemy z chodzeniem, jedzeniem, a nawet snem. Kiedy rodzina dowiedziała się, że brazylijska służba zdrowia nie usunie problemu, a prywatny zabieg kosztuje tysiące dolarów, wszyscy się załamali. Wtedy pomógł im internet i znajomość z chirurgiem, który nie chciał za swoją pracę żadnych pieniędzy.

Pieniądze były nieważne dla chirurga. Lekarz przejął się losem trzylatki

Mała dziewczynka przez wielki guz na swojej twarzy nie była w stanie sama spożywać posiłków, a sama narośl zaatakowała jej naczynia krwionośne, przez co praktycznie cały czas była zmęczona, potrzebowała wielu godzin snu i notorycznie chorowała na przeziębienia i grypy.

Rodzice nie wiedząc, co zrobić z problemem, opisali historię dziecka w internecie. Na ich szczęście, post odczytał pracujący w Stanach Zjednoczonych chirurg, którzy przedstawił dyrektorowi swojemu szpitala problem, z jakim zmaga się jego rodaczka. Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Cała rodzina została zaproszona do USA, gdzie usłyszeli straszną prawdę, dlaczego twarz ich córki bezustannie rośnie - była to zmiana nowotworowa. Pobledli na wieść o tym, jednak wiedzieli, że nie mogą się poddać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziecko może już żyć normalnie

Usunięcie guza, który ważył 2 kilogramy, było bardzo ciężkim i trwającym wiele godzin zabiegiem. Lekarzom udało się nie oszpecić dziecka i o ile nosi ona rany po operacji, o tyle z biegiem lat może stać się piękną kobietą.

Dzisiaj grzeje: 1. Położyła niemowlaka do łóżeczka. Gdy chwilę później spojrzała na monitoring, stanęło jej serce. Ktoś leżał obok jej dziecka
2. Mama zrobiła sobie w kinie zdjęcie z dziećmi. Dopiero później zauważyła szczegół, przez który nie może spać po nocach

Jak widać, czasem nawet z największym problemem da się uporać.  Znaleźć się może zarówno rozwiązanie, jak i ludzie, którzy nie będą chcieli pieniędzy, by okazać swoje dobre serce i pomóc w potrzebie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. ZUS masowo ZABIERA zasiłki. Matki pozostają bez środków do życia
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do koleżanki. W ostatniej chwili zadzwonił na policję
  3. Zauważyli dziwny punkcik na policzku 7-miesięcznej córeczki. Lekarz oniemiał, jak odkrył prawdę
  4. Zmarła w drodze na własny ślub. Przed śmiercią zdążyła jeszcze zrobić najpiękniejszą rzecz na świecie
  5. Przez 4 lat wysyłała SMS-y do zmarłego taty. Pewnego dnia otrzymała odpowiedź, która zwaliła ją z nóg, nie mogła powstrzymać łez

źródło: Lolmania

Następny artykuł