Pieniądze - książeczka mieszkaniowa
materiały prasowe Pabianicka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Aneta Wasilewska - 27 Września 2020

Masz podobną książeczkę? Pod żadnym pozorem jej nie wyrzucaj, może być warta ogromne pieniądze

Posiadasz jeszcze książeczkę mieszkaniową? Nie wyrzucaj jej. Pieniądze wciąż mogą pojawić się na twoim koncie, nic nie przepadło. Dowiedz się, co dziś można zrobić z zaoszczędzonymi sumami z książeczek mieszkaniowych.

Pieniądze bardzo łatwo mogą się znaleźć na koncie bankowym Polaków, wystarczy skorzystać ze swojej książeczki mieszkaniowej. Jeżeli, jej nie wyrzuciłeś, możesz wiele zyskać. Minister rozwoju podpowiedział, co zrobić z książeczkami mieszkaniowymi.

Katarzyna Skrzynecka przeżywa wielki dramatDramat Katarzyny Skrzyneckiej. Każda matka będzie mieć oczy pełne łezCzytaj dalej

Pieniądze czekają na Polaków

Podczas rozmowy z portalem money.pl wiceminister rozwoju, Robert Nowicki opowiadał o zmianach w prawie budowlanym, które już weszło w życie. Nowicki zdradził, jakie będą nowe przepisy i kto może na nich skorzystać. W rozmowie poruszona została jeszcze jedna ważna kwestia, mianowicie książeczek mieszkaniowych. Czy dziś można jeszcze zająć się jeszcze tym problemem?

- Ten problem adresujemy także w nowelizacji aktów prawnych, procedowanych w tej chwili w sejmie. Przede wszystkim poszerzamy katalog możliwości w stosunku, do których będzie można zrealizować te premie, które są zgromadzone na książeczkach mieszkaniowych, czyli będzie można do tego dołączyć termomodernizacje, innowacje fotowoltaiczne, remonty, tak aby maksymalnie zachęcić Polaków, którzy mają jeszcze książeczki mieszkaniowe - przekazał Robert Nowicki, wiceminister rozwoju.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

Pieniądze z książeczki mieszkaniowej. Na co można je przeznaczyć?

- Patrzymy na książeczki mieszkaniowe, jako na inwestycje remontowe. Średnia premia, która jest na książeczce, to około 9 tysięcy złotych. To nie jest suma, która jest impulsem do kupna mieszkania, ale zarazem jest to część, którą można wykorzystać na wkład własny, albo na modernizacje - dodał.

Dzisiaj grzeje:

1. Oburzające słowa Maryli Rodowicz. Emeryci mogą złapać się za głowy

2. TVN pilnie ostrzega. Wszystko zacznie się już za chwilę, zagrożone jest aż 9 województw

3. Policja prosi o pomoc: wydała list gończy za niebezpieczną kobietą. Dopuściła się niewybaczalnych rzeczy

Kasia Wodecka-Stubbs w rozmowie z portalem O

Wiceminister rozwoju, Robert Nowicki przekazał, że będą odbywały się prace, by dowiedzieć się, ile książeczek mieszkaniowych znajduje się jeszcze w posiadaniu Polaków. Co więcej, ministerstwo będzie zachęcać Polaków, by przyszli do oddziałów swoich banków i wypłacili pieniądze, które wciąż znajdują się w książeczkach mieszkaniowych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk może stracić fortunę. Dokonano obliczeń
  2. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  3. Nowe, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Przykre informacje
  4. Wszyscy się obawiali. Wiemy, kiedy nowe obostrzenia wejdą w życie
  5. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  6. Media właśnie potwierdziły, rozstali się po 13 latach związku. Już mówią o nowej miłośc

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Money pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News