Pieniądze - konta bankowe
tomekwalecki/Pixabay
Aneta Wasilewska - 26 Września 2020

Fatalne informacje dla posiadaczy kont w bankach. Polacy mogą stracić sporo pieniędzy

Jeżeli jesteś posiadaczem konta w banku, nie mamy dla ciebie dobrych wiadomości. Pieniądze jeszcze łatwiej będą znikać z konta. Fatalne informacje na temat bankowości, właśnie pojawiły się w mediach. Polacy muszą się przyszykować na najgorsze.

Pieniądze już nie tak łatwo utrzymać na koncie bankowym. Najnowsze doniesienia mogą być załamujące dla klientów polskich banków. Szykują się nieuniknione podwyżki, które przede wszystkim uderzą w klientów. Co się zmieni w najbliższym czasie, a co już uległo zmianie?

Wiadomości, zwołanie sztabu kryzysowegoOdbędzie się pilne posiedzenie sztabu kryzysowego, wiemy, czego dotyczy. Fatalne wiadomości dla milionów PolakówCzytaj dalej

Pieniądze szybciej będą znikać z kont bankowych

Jak donoszą dziennikarze RMF FM, spodziewać się można kolejnych podwyżek w polskich bankach. Niestety, nadchodzi nieuniknione i chociaż na pierwszy rzut oka podwyżki będą nieznaczne, łącznie będą sporo kosztować wszystkich Polaków.

- Nadchodzi kolejna fala podwyżek opłat w polskich bankach. Mogą wydawać się niewielkie, ale w ostatecznym rozrachunku mogą nas sporo kosztować - przekazał reporter RMF FM Krzysztof Berenda.

Mowa przede wszystkim o opłatach za prowadzenie kont bankowych oraz za wypłaty z bankomatów. Oczywiście podwyżki będą zależały od konkretnego banku, ale można się spodziewać, że we wszystkich spółkach pojawią się wyższe ceny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

Banki już wprowadzają podwyżki

Podwyżki już mogli zauważyć klienci trzeciego największego banku w Polsce, Santandera. Niedawno wprowadzona została opłata za obsługę konta bankowego. Klienci, którzy do tej pory nie płacili w ogóle za tę usługę, muszą się przygotować na dodatkowe opłaty w wysokości 6 złotych miesięcznie. Jedyną możliwością, by uniknąć opłaty będzie przelanie 500 złotych na konto oraz gdy klient dokona, chociażby jednej transakcji kartą płatniczą, bądź Blikiem.

Dzisiaj grzeje:

1. Okropne, co Daniel Martyniuk zarzucał obecnej ukochanej. Wszystko trafiło do sieci

2. TVN pilnie ostrzega. Wszystko zacznie się już za chwilę, zagrożone jest aż 9 województw

3. Były teść syna Zenka Martyniuka przerwał milczenie. Jego wyznanie sprawiło, że wielu zaniemówiło

Podobne rozwiązania planowane są także w innych bankach. Jednak to nie wszystko. Klientów czekają podwyżki cen za operacje w oddziałach bankowych czy za wypłacanie z bankomatów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk może stracić fortunę. Dokonano obliczeń
  2. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  3. Zdradzili, jak będzie wyglądać chodzenie księży "po kolędzie". Wiele osób nie dowierza w nowe przepisy
  4. Za 20-złotówkę z czasów PRL możesz dostać nawet 5 tysięcy złotych. Możesz mieć ją w domu
  5. Spełniła się czarna wizja Krzysztofa Jackowskiego? Stało się wczoraj, nikt nie może uwierzyć
  6. Media właśnie potwierdziły, rozstali się po 13 latach związku. Już mówią o nowej miłości

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: RMF FM

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News