Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową

Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową Źródło: .

Pieniądze, które możesz otrzymać, są ogromne. Wielkie sumy czekają na szczęśliwych posiadaczy tej nietypowej, starej monety. Sprawdź swoje pięciozłotówki w kolekcji wycofanych z obiegu monet, może wśród nich jest właśnie ta wartościowa.

Ogromne pieniądze czekają na tych, którzy w swoich portfelach mają nietypowe monety. Okazuje się, że wśród polskich monet można znaleźć bardzo wartościowe okazy. Warto sprawdzić, czy w naszym posiadaniu nie znajdują się o wiele więcej warte monety, niż mogłoby się nam wydawać. 

Pieniądze, które mogą przynieść jeszcze więcej pieniędzy

Stare monety, które są niezwykle rzadkimi okazami, mogą osiągać zawrotne ceny. Kolekcjonerzy są w stanie wiele zapłacić, by w ich posiadaniu znalazły się nietypowe i niezmiernie rzadko spotykane okazy. Za sprawą Internetu mogą poszerzać swoje kolekcje o wiele monet, muszą być tylko przygotowani na to, że przyjdzie im słono zapłacić. 

Jednak wszyscy, którzy monetami się nie interesują, i tak powinni sprawdzić swoje portfele lub inne miejsca, w których trzymają pieniądze, by zobaczyć, czy nie zalegają tam wyjątkowe okazy. Wyszło na jaw, że jedna pięciozłotówka może mieć ogromną wartość. 

Sprawdź czy takie pieniądze znajdują się w Twoim portfelu 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak wygląda niezwykle wartościowa pięciozłotówka? Na rewersie widzimy nominał monety i rysunek rybaka ciągnący sieci, a obok zaprezentowany jest monogram Józefa Gosławskiego, który zaprojektował monetę. Moneta ta nazywana jest Rybak-Słoneczko. 

Wiele osób będzie się zastanawiało, skąd wzięła się popularna nazywa monety - tylko osoby o dobrym wzroku są w stanie dostrzec, że na jednej ze stron widnieją promienie słoneczne, znajdujące się pod prawym ramieniem rybaka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska dziś obchodziłaby 41. urodziny. Jej menadżerka ujawniła nieznane zdjęcia
2. Co najmniej 13 Polaków nie żyje. Ponad 122 zostało rannych

Pieniądze, jakie możemy otrzymać za monetę Rybak-Słoneczko, są zawrotne. Pięciozłotówka warta jest 1699 złotych. Ze względu na sumę, za którą można sprzedać monetę, warto sprawdzić, czy nie zalega ona gdzieś na strychu czy w kieszeni starego żakietu po babci. 

Pieniądze, które możesz otrzymać za tę pięciozłotówkę

Najlepsze newsy dnia:

  1. Fakt, o którym rząd milczy, w kontekście wzrostu emerytur. Najubożsi emeryci zostaną najbardziej pokrzywdzeni
  2. Święta z "niespodzianką". 6,5 mln Polaków będzie miało przykry problem
  3. Kobieta chora na nowotwór wzięła ślub w szpitalu. Po kilkunastu godzinach serce jej męża pękło na pół
  4. Dramat na bożonarodzeniowej mszy. 21 osób w ciężkim stanie trafiło do szpitala
  5. Pożyczyła od chłopaka pieniądze. Niedługo później zachował się poniżej pasa, dziewczyna nie potrafi mu wybaczyć

źródło: niewiarygodne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News