Pieniadze 1500 zł
Pixabay/gosiak1980
Konrad Karpiuk - 19 Stycznia 2020

Możesz zyskać nawet 1500 złotych. Wystarczy pamiętać o jednej rzeczy

Możesz zyskać spore pieniądze, jeśli będziesz znał jeden przepis, o którego istnieniu mało osób zdaje sobie sprawę. Kwota, którą możesz zaoszczędzić w ten sposób, może sięgnąć nawet 1500 zł.

Rozliczając pieniądze przy wypełnianiu oświadczenia PIT, warto być dobrze rozeznanym w przepisach - nie tylko po to, żeby uniknąć kar za nieprawidłowości, ale także dlatego, że możemy legalnie zaoszczędzić niemałe kwoty. Znając swoje prawa, możesz skorzystać z wielu przysługujących ci ulg podatkowych.

Możesz oszczędzić niemałe pieniądze, jeśli będziesz znał ten przepis

Okazuje się, że ta ulga dotyczy niemal każdego, choć mało kto o niej wie. Musimy jednak pamiętać, że możemy ją wykorzystać ograniczoną ilość razy, dokładnie dwa razy z rzędu, raz w każdym z dwóch roków podatkowych. Jeśli więc jeszcze jej nie wykorzystaliśmy, warto dowiedzieć się o niej więcej.

Magda Gessler córkaCios za ciosem, przeszła przez piekło. Śmierć nagle odebrała córkę Magdzie Gessler, potem nadszedł kolejny dramatCzytaj dalej

Sprawa dotyczy ulgi na internet, z której każdy, kto jeszcze tego nie zrobił, może skorzystać. Dotyczy ona osób rozliczających się dokumentami PIT-37, PIT-36 albo PIT-28. Ulga podatkowa może wynieść nawet 1520 złotych. Musimy jednak pamiętać, że aby zaoszczędzić pieniądze, musimy spełnić konkretne warunki.

Aby uzyskać ulgę, musimy pamiętać o kilku rzeczach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Kuchenne rewolucje"Ależ widok! Magda Gessler drastycznie schudła, ujawniła swoją sekretną dietęCzytaj dalej

Należy pamiętać, żeby w formularze przedstawić dane, które uprawnią nas do ulgi podatkowej. Trzeba wpisać dane osoby, które kupowała usługę internetową, operatora sieci, rodzaj sprzedanego pakietu i pieniądze jakie płacimy za internet. Do tego musimy dorzucić wyciąg z konta bankowego, nie musimy dołączać faktur i umów.

Dzisiaj grzeje:

1. Niesamowite znalezisko w polskiej rzece. Wielu nie mogło uwierzyć, leżało na samym dnie
2. Agnieszka Chylińska z oszpeconą twarzą. Fani nie mogą patrzeć spokojnie, zagotowali się

Co w przypadku kiedy płacimy za internet w pakiecie np. z telefonem? Wtedy musimy określić, jaka część pieniędzy wynosi opłata samego internetu, co pozwoli nam na uzyskanie ulgi podatkowej. Pojedyncza osoba może uzyskać maksymalnie 760 złotych ulgi, natomiast małżeństwa mają tę kwotę podwyższoną do 1520 zł.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowotwory, które zabijają najwięcej Polek. Co roku z ich powodu umierają tysiące kobiet
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Panowie spod 6 znaków zodiaku są najlepszymi mężami. Koniecznie sprawdź, czy na liście jest twój partner
  4. Policjanci nie zdążyli. Żona nie miała litości dla męża
  5. Zostało postanowione. Książe Harry pójdzie w ślady księżnej Diany, już nie ma odwrotu

Krystyna FeldmanBawili nas do łez, odeszli zbyt szybko. Nagła śmierć aktorów Świata według Kiepskich zdruzgotała widzówCzytaj dalej

Źródło: Biznesinfo

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News