Rozpacz w rodzinie Don Vasyla. Nie ma już wyjścia

Rozpacz w rodzinie Don Vasyla. Nie ma już wyjścia Źródło: youtubee.com/TVN Style

Pieniądze, które przez lata zarabiał Don Vasyl to już przeszłość. Dziś artysta nie daje tylu koncertów, co kiedyś. Będzie mu trudno spłacić należności, skarbówka ciąży mu na karku. Musi oddać niebagatelną kwotę.

O pieniądze Don Vasyla upomniał się polski Urząd Skarbowy. Przez lata narastały odsetki i procenty, dziś musi spłacić fortunę. Muzyk kompletnie sobie z tym nie radzi i zdecydował się sprzedać swoje domy.

O pieniądze Don Vasyla zaczęła upominać się skarbówka

Don Vasyl po długich rozważaniach i dyskusją z całą swoją rodziną podjął ważną decyzję - będzie musiał sprzedać swój majątek. Ogromne, bogato wykończone domy, tonące w środku w złocie i czerwieniach, będą już dla niego tylko wspomnieniem. Wszystko przez kłopoty z Urzędem Skarbowym, zawiedli dawni współpracownicy.

- To było dwóch Polaków, którzy już nie żyją. Oni zawiązali mi ten zespół Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy. Okazało się, że nie płacili za to podatków. W końcu dobrała się do mnie skarbówka. Miałem do zapłacenia około 400 tysięcy złotych - skarży się Don Vasyl.

Dwa duże domy na działkach poszły pod młotek

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kwota jest ogromna. Don Vasyl przyznaje, że narastające przez lata procenty i odsetki mocno zawyżyły należną ZUS-owi kwotę. Łącznie muzyk musi zapłacić milion złotych długu. Okazało się, że zbiera na to pieniądze - niedawno w sieci pojawiła się oferta sprzedaży dwóch należących do niego działek.

- Biuro nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić państwu ofertę sprzedaży posesji zlokalizowanej w Ciechocinku! Składa się ona z dwóch domów, które znajdują się na dwóch działkach budowlanych. Łączna powierzchnia działek wynosi 3800 m kw. Cena 850 000 zł - głosi wpis na stronie z nieruchomościami na sprzedaż.

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Mariolkę ze "Świata według Kiepskich"? Pospadacie z krzeseł, gdy zobaczycie jak dziś wygląda
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Jeden z domów jest dwupiętrowy i ma 750 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. W środku znajduje się 12 pokoi, dwie kuchnie, dwie łazienki, salon z kominkiem i garaż. Dom sprzedawany jest bez pamiątek i bez bogato zdobionych mebli. Drugi budynek ma 300 metrów kwadratowych i znajduje się w stanie surowym zamkniętym, są podłączone jedynie media. Przed domami znajduje się również ogromny parking.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jana Pawła II kochały tłumy. Zabiła go choroba, którą mają dziesiątki tysięcy Polaków
  2. Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek. Dziecko naszego napastnika przyjdzie na świat już niebawem
  3. Barbara Kurdej-Szatan przekazała radosną nowinę, fani ślą gratulacje. Ona i mąż długo czekali, ale w końcu się udało
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Gwiazda serialu "Ranczo" ma bardzo złe wiadomości dla fanów. Ujawnia kulisy nowych odcinków, widzowie będą zawiedzeni

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News