Kupił używane auto, które kiedyś skonfiskowała policja. Rozłożył drzwi i dokonał odkrycia, które ścięło go z nóg

Kupił używane auto, które kiedyś skonfiskowała policja. Rozłożył drzwi i dokonał odkrycia, które ścięło go z nóg Źródło: facebook.com

Pieniądze wydane na samochód błyskawicznie mu się zwróciły. Ponieważ bardzo potrzebował auta, kupił używany pojazd z aukcji policyjnej i przeszedł do lekkich napraw. Kiedy otworzył drzwi, miały one dziwny ciężar, a ich obudowa była dość zagięta. Kiedy właściciel pojazdu odkręcił obudowę, zobaczył coś, co ścięło go z nóg.

Pieniądze wydane na samochód zwróciły się pewnemu Amerykaninowi z nawiązką. Mężczyzna, który bardzo potrzebował auta, kupił od policji pojazd, który był zarekwirowany i wystawiony na aukcję. Z racji niemałej ceny pojazdu, mężczyzna sam zabrał się za naprawę jego usterek technicznych, zamiast dzwonić do mechanika. Kiedy otworzył drzwi, wydały mu się dość ciężkie. Po zdemontowaniu i rozkręceniu ich prawda wyszła na jaw.

Pieniądze wydane na auto zwróciły się w kilka sekund. Wszystko przez niesamowite odkrycie

W trakcie remontu mężczyzna otworzył tylne drzwi pojazdu i poczuł, że nie działają one tak, jak powinny. Były dość ciężkie i nie domykały się dobrze, a ich obudowa wydawała się naruszona. Mężczyzna zaczął czyścić części i wymontowywać elementy ze swojego samochodu. Kiedy rozmontował drzwi, okazało się, że ktoś ukrył w samochodzie tajemniczą paczkę.

Po rozpakowaniu jej okazało się, że znajdują się w niej dziwne, oblepione taśmą elementy. Mężczyzna, który myślał, że są to narkotyki, był już bliski telefonu na policję. Gdyby to zrobił, nie mógłby się cieszyć prawdziwym skarbem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


Mężczyzna pochwalił się znaleziskiem, po czym ukrył tożsamość

Jak się okazało, w poklejonych taśmą zwijkach znajdowały się tysiące dolarów amerykańskich. Możliwe, że policja zarekwirowała jego pojazd przed laty groźnemu przestępcy, który dysponował niesamowitą ilością gotówki. Aby sprawa nie wyszła na jaw, mężczyzna nie zgłosił się ze swoim znaleziskiem na policję, ale pod pseudonimem pokazał je internautom.

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta robiła swoją suknię ślubną 1000 godzin. Pan młody prawie zemdlał, gdy ją zobaczył
2. Nie żyje najbardziej kontrowersyjny polski ksiądz. Wiadomości z ostatniej chwili

Sprawa budzi wielkie emocje, a mężczyzna dysponujący tak dużą gotówką, musi ukrywać swoją tożsamość, aby o pojazd i jego zawartość nie upomnieli się jego poprzedni właściciele.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Słono zapłacisz za źle ustawione auto. Mandat podrożał aż CZTEROKROTNIE!
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Uważajcie na siebie, CBŚ wykryło wielkie niebezpieczeństwo w polskiej miejscowości. Dzieci i mieszkańcy w pośpiechu ewakuowani
  4. Wielka tragedia. Nagła tragiczna śmierć młodej dziewczyny w ciąży w polskiej miejscowości
  5. Taka to ma dobrze, Kinga Duda znalazła niesamowitą pracę w Warszawie. Pensja na start zaskakująca

źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News