Użył wałka i dwóch kubków z plastiku. Stworzył gadżet warty wielkie pieniądze

Użył wałka i dwóch kubków z plastiku. Stworzył gadżet warty wielkie pieniądze Źródło: youtube.com/youtubeekeeper

Pieniądze nie są potrzebne, jeśli ma się kreatywne pomysły i odrobinę umiejętności manualnych. To dzięki nim pewien mężczyzna stworzył z wałka i plastikowych kubków drogi gadżet, wydając zaledwie drobne. Filmik z jego sztuczką oglądają miliony osób.

Za niewielkie pieniądze możesz cieszyć się gadżetem, za który w sklepie zapłaciłbyś krocie. To zasługa mężczyzny, który nagrał, jak za pomocą zaledwie dwóch plastikowych kubków i wałka można stworzyć genialny gadżet. Jego filmik zyskuje coraz większą popularność, a ludzie z całego świata naśladują jego pomysł. Ty też zaczniesz, gdy tylko zobaczysz jakie to proste.

Niewielkie pieniądze i efekt jak ze sklepu

Mężczyzna postanowił, że zaoszczędzi pieniądze i samodzielnie stworzy bardzo przydatny przedmiot. Potrzebował tylko dwóch plastikowych kubków i wałka malarskiego, ale może być też rolka po zużytym ręczniku kuchennym. Następnie trzeba wyciąć z boku kubka koło odpowiadające średnicą wałkowi tak, aby można było go wetknąć w plastikowe naczynko. Oba kubki powinny być zamontowane na końcach wałka lub rolki. Uwaga, otwór nie musi być idealnie dopasowany, szczeliny mogą popsuć finalny efekt.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Następnie należy wyciąć na wałku otwór pasujący kształtem do grubości i szerokości telefonu tak, aby można było swobodnie włożyć urządzenie w dziurkę. To wszystkie kroki, by stworzyć przenośny głośnik na telefon. Dzięki niemu muzyka czy film puszczany z urządzenia będzie bardzo głośny i wyraźny, co dobrze słychać na nagraniu mężczyzny.

Film zdobywa coraz więcej widzów

Niektórzy mogą zastanowić się, po co robić coś takiego. To metoda, która pozwala zaoszczędzić pieniądze, które zazwyczaj przeznacza się na zakup głośnika bluetooth. Domowa konstrukcja działa identycznie i choć nie jest specjalnie estetyczna, doskonale spełnia swoje zadanie, a przede wszystkim jest bardzo tania. Do tego trik jest bardzo prosty, zatem każdy może wykonać samodzielnie.

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka zostawiła pracownikowi stacji benzynowej liścik. Gdy mężczyzna go przeczytał od razu zadzwonił na policję

2. TVN podaje wyniki sekcji zwłok 5 nastolatków z lubuskiego. Wstrząsające doniesienia

Nagranie cieszy się coraz większą popularnością, a internauci przekazują go sobie nawzajem, zachwyceni pomysłowością mężczyzny. Gadżet doskonale sprawdzi się nie tylko w domu, ale także w plenerze, gdzie często dźwięk z telefonu jest zagłuszany przez hałasy z otoczenia. Zwłaszcza młode osoby są zachwycone pomysłem, by za małe pieniądze cieszyć się efektem drogiego sprzętu z sklepu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. "Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie"  
  2. W niedzielę zakupów nie zrobisz już nigdzie. Nowy zakaz handlu wykończy nawet Żabkę
  3. Śniadanie, które spala tłuszcz, obniża cholesterol i daje zastrzyk energii na cały dzień. Pokochasz je
  4. Chwilę przed śmiercią nastolatkowie opublikowali w sieci porażający film. Policja dokonała w aucie ścinającego z nóg odkrycia
  5. Do 18-letniego Marcela C. dotarło, że zabił rodziców i braciszka. Wstrząsające wydarzenia w areszcie

Źródło: Youtube 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News