Pieniądze zakaz handlu
.
Aneta Wasilewska - 13 Marca 2020

Zakaz handlu złagodzony. Nieoficjalnie: rząd wprowadza ważne zmiany z powodu koronawirusa

Pieniądze i związany z nim zakaz handlu w niedzielę są wyjątkowo istotne w kontekście sytuacji w kraju. Koronawirus spowodował, że rząd zmuszony został do wprowadzenia poważnych zmian. Zakaz handlu zostanie złagodzony.

Pieniądze nie będą potrzebne, jeżeli w sklepach nie będzie towarów. W związku z prawdziwym oblężeniem sklepów w całym kraju rząd w Polsce zmuszony był podjąć ważną decyzję. Zgodnie z wiadomościami, które właśnie pojawiły się w mediach, zakaz handlu zostanie złagodzony. 

Sanepid prosi o pilny kontaktSanepid poszukuje osób, które były w podróży z prawdopodobnie zakażoną kobietą. Ważny komunikat służby sanitarnejCzytaj dalej

Zakaz handlu zostanie złagodzony 

W związku z koronawirusem, który zaraża coraz większą liczbę Polaków, Rząd zdecydował się na podjęcie ostatecznego kroku. Zakaz handlu zostanie złagodzony, co nie oznacza, że sklepy będą czynne w niedziele. Pieniądze Polacy będą mogli wydawać we wcześniej wybrane niedziele. Zmiany łagodzące handlu nie będą bezpośrednio dotyczyły klientów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Epidemia do kiedyOgłoszono kiedy epidemia koronawirusa powinna się skończyć. Jest tylko jeden warunekCzytaj dalej

Zgodnie ze zmianami, złagodzenie zakazu handlu w niedzielę będzie oznaczać, że towar będzie dostarczany, kiedy sklep pozostaje zamknięty. Ma to spowodować, że sklepy w kraju nie będą świeciły pustkami, a towarów nie zabraknie, kiedy Polacy zdecydują się przyjść i wydać pieniądze na artykułu pierwszej potrzeby. 

Pieniądze nie zostaną wydane w galeriach handlowych 

Rząd wciąż decyduje czy galerie handlowe na terenie całego kraju nie powinny zostać zamknięte. Decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadała, ale jedynym rozwiązaniem, które w obecnej sytuacji mogą podjąć politycy, będzie wiązało się z ograniczeniem kontaktów Polaków, który może odbywać się za pośrednictwem przebywania galeriach handlowych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje kolejna osoba zakażona koronawirusem w naszym kraju
2. Restauracje, kawiarnie i bary zostaną zamknięte. Oficjalne stanowisko premiera

W związku z możliwością zarażenia się koronawirusem galerie handlowe zostały już zamknięte we Włoszech, gdzie sytuacja związana z groźnym wirusem jest wyjątkowo poważna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ksiądz nie chce odwołać rekolekcji. Według niego gorszy od koronawirusa jest wirus atakujący duszę
  2. Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz
  3. Bardzo ważny apel polskich aptek. Dotyczy nas wszystkich
  4. Mateusz Morawiecki zabrał głos. Zapadła kluczowa decyzja dla wielu Polaków
  5. Blamaż urzędników, są zdjęcia. Pokazano, jak naprawdę "walczą" z wirusem
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Lek na koronawirusaWielki sukces Polaków. Potwierdzono wprowadzenie leku wspomagającego leczenie koronawirusaCzytaj dalej

źródło: moneypl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News