Popularny bank zapłaci nawet 1000 złotych swoim klientom. Trzeba spełnić tylko jeden warunek, czasu zostało już niewiele

Popularny bank zapłaci nawet 1000 złotych swoim klientom. Trzeba spełnić tylko jeden warunek, czasu zostało już niewiele Źródło: Pixabay/Fz

Jeśli jesteś klientem tego banku, możesz dostać pieniądze. Czasu jest coraz mniej, jeśli spełnisz jeden warunek, możesz otrzymać nawet 1000 złotych.

Bank będzie płacił pieniądze swoim klientom. To efekt znacznych zmian, jakie przejdzie przedsiębiorstwo, w wyniku których zostanie usuniętych wiele kont prywatnych klientów. Bank zachęca więc do samodzielnego rozwiązywania umów, wypłacając hojne świadczenia.

Bank wypłaca swoim klientom pieniądze. Można odstać od 600 do 1000 złotych

Pod koniec listopada DNB Bank ostatecznie zmieni swoją działalność, co będzie oznaczało likwidację rachunków klientów detalicznych. Termin ostatecznego usunięcia to 29 listopada. Jednak instytucję dalej wiążą umowy z klientami. W związku z tym bank zachęca, aby rozwiązywać je za porozumieniem stron, kusząc tych, którzy się na to zdecydują, dodatkową wypłatą.

Jeśli klient zdecyduje się na usunięcie konta, otrzyma zadośćuczynienie o wysokości 600 złotych brutto. W przypadku gdy ma aktywne ubezpieczenie na życie/pracę w TU Ergo Hestia oraz grupowe ubezpieczenie DOM w Generali może otrzymać dodatkowe 200 złotych brutto za każde z ubezpieczeń. Kwota może więc sięgnąć łącznie 1000 złotych.

Internauci węszą podstęp. Jeden z nich wyjaśnia, jak jest naprawdę

Wcześniej bank oferował mniejsze pieniądze oraz miał wyznaczony wcześniejszy termin. Jednak instytucja stara się rozwiązać problem z klientami jak najszybciej, bo nie może przerwać działalności, dopóki nie pozbędzie się wszystkich zobowiązań wobec swoich klientów. Działania bank zaczął na początku 2019 roku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci zaczęli węszyć podstęp. Niektórzy twierdzili, że bank musi coś knuć, skoro chce ot tak wypłacać klientom 600 zł za wypowiedzenie umowy. Inni węszyli kryzys bankowy lub przejęcie instytucji przez rząd. Jednak jeden internauta spokojnie wyjaśnił, że nie jest to żadne oszustwo.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. Tygodniami więził i nieustannie gwałcił 15-latkę. Gdy już traciła wszelką nadzieję, stała się nieprawdopodobna rzecz

- Ludzie nie szukajcie sensacji tam, gdzie jej nie ma. Bank po prostu zmienił profil, przerzucił się na obsługę firm, najpierw pozbył się sektora detalicznego, pozostawiając tylko tych, co mają kredyty, a teraz pozbywa się też tych, co mają kredyty zostawiając im tylko rachunek techniczny. Za to, że klienci sami podpisali zgodę na przeniesienie, płaci 600 złotych. Ja skorzystałem, wypłacili i wszystkie środki przelali na wskazany rachunek - uspokajał internauta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kierowcy mają czas tylko do 1 grudnia. Potem posypią się mandaty na 17 tys. zł
  2. Przerażające nagranie wyciekło do sieci. Torturowana kobieta wykradła oprawcom telefon i rozpaczliwie błaga o pomoc
  3. Najlepszy bigos na święta. Przepis Kuronia zdradza sekrety idealnego dania i wydobywa smak, którego nie da się zapomnieć
  4. Na oczach synów bez opamiętania dźgał nożem matkę. Rzucili się na niego, chociaż nie mieli szans, tragiczny finał

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł