Możesz dostać nawet ponad 30 tysięcy złotych. Czas tylko do końca miesiąca

Możesz dostać nawet ponad 30 tysięcy złotych. Czas tylko do końca miesiąca Źródło: BeatriceBB/Pixabay

Pieniądze mogą zasilić kieszenie Polaków. Okazuje się, że otrzymać można ponad 30 tysięcy złotych. Czas na składanie wniosków mija z końcem miesiąca, wszyscy, którzy kwalifikują się do wypłat, powinni się pospieszyć.

Pieniądze dla osób poszkodowanych w wyniku pandemii znowu mogą trafić do Polaków. Okazuje się, że dzięki nowej formie pomocy aż 7 tysięcy euro może zasilić konto. Zaplanowane zostało, że rząd przeznaczy 1,2 mld złotych na pomoc wszystkim, którzy ponieśli straty. Program wsparcie zostanie sfinansowany przez Unię Europejską. Czasu na składanie wniosków nie zostało dużo, chętni mają czas jedynie do końca miesiąca. 

Pieniądze z Unii Europejskiej - dla kogo?

Osoby, które zostały poszkodowane przez COVID-19 do końca miesiąca mogą starać się o dofinansowanie od Unii Europejskiej. Wnioski o dodatkowe pieniądze należy złożyć do 30 września. Pieniądze zostaną wypłacone jeden raz, a na razie obiecać się o nie będą mogli jedynie rolnicy. Wysokość wypłat będzie uzależniona od rodzaju i wielkości produkcji rolnej. Pieniądze zostaną wypłacone w formie ryczałtu. Pierwsza wypłata zaplanowana jest już na listopad. Maksymalnie rolnicy będą mogli otrzymać 7 tysięcy euro, czyli ponad 30 tysięcy złotych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pieniądze dla rolników - gdzie składać wnioski?

Zgodnie z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi podczas epidemii najbardziej dotknięte zostały następujące obszary branży rolniczej: bydło mięsne, krowy, trzoda chlewna, owce, kozy, drób rzeźny i nieśny oraz uprawa roślin ozdobnych. Pieniądze w pierwszej kolejności będą trafiać właśnie do nich. 

Dzisiaj grzeje: 1.Porażające nagranie z polskiej szkoły. Ojciec wtargnął do podstawówki, córka błagała, żeby przestał
2. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie 
3. Przyłapali Andrzeja Dudę w środku nocy na gorącym uczynku. Zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

Dokładne informacje na temat wsparcia dla rolników znajduje się na stronie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz w biurach powiatowych. W tych miejscach na terenie całego kraju do końca miesiąca można składać wnioski w wersji papierowej lub elektronicznej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk na politycznej wojnie. Nikt się tego nie spodziewał
  2. Zmarła gwiazda serialu "Gra o tron". Cały świat w żałobie po śmierci wybitnej aktorki
  3. Fani Małgorzaty Foremniak zamarli, wygląda strasznie. Co się stało aktorce?
  4. Ministerstwo milczało, lekarze właśnie wszystko ujawnili. Polacy nie mieli pojęcia, co ich czeka
  5. Ministerstwo właśnie wszystkich powiadomiło. Pilnie zamykane szkoły i zajęcia prowadzone w trybie zdalnym w kolejnych polskich miastach
  6. Teraz pełno ich w sklepach, mówią o nich "owoce mocy". Niesamowicie poprawiają wygląd skóry i stan naczyń krwionośnych, nie przegap sezonu

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News