Możesz otrzymać 40 tysięcy złotych. Wystarczy, że zgłosisz się przez internet do miliardera i Cię wybierze

Możesz otrzymać 40 tysięcy złotych. Wystarczy, że zgłosisz się przez internet do miliardera i Cię wybierze Źródło: pixabay/BeatriceBB

Duże pieniądze można otrzymać po spełnieniu kilku warunków. 40 tysięcy czeka na tych, którzy zgłoszą się przez internet do miliardera i zostaną przez niego wybrani.

Jeśli zostaniemy wybrani, dostaniemy pieniądze, tanie mieszkanie na wynajem w centrum i darmowe miejsce do pracy w biurze coworkingowym. Miliarder zorganizował akcję, z której od 2020 roku skorzystać będzie mogło 500 osób.

Miliarder rozdaje pieniądze

Program, w który inwestuje miliarder, dotyczy Tulsy w stanie Oklahoma (USA). Z roku na rok miasto coraz bardziej się wyludnia. W okresie emisji serialu "Przyjaciele" mieszkała tam postać Chandlera, który był wyśmiewany przez innych bohaterów właśnie ze względu na miejsce zamieszkania.

Jednak dla miliardera Georga Kaisera, Tulsa to miejsce szczególne ze względu na to, że właśnie tutaj się urodził. Biznesmen chce zapobiec opustoszeniu miasta, dlatego zaczął realizować program, który ma ściągnąć do niego nowych mieszkańców. Kaiser oferuje pieniądze, które po przeliczeniu na złotówki wynoszą 40 tysięcy - o ile będziemy chętni na przeprowadzkę do Tulsy. Program ruszył w internecie, trzeba jednak spełnić poszczególne warunki.

Dostaniesz pieniądze, jeśli spełnisz warunki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aby zgłosić się do programu, trzeba mieć 18 lat i posiadać zaświadczenie o pełnoetatowym zatrudnieniu umożliwiającym pracę zdalną lub prowadzić własną działalność gospodarczą. Ponadto trzeba mieć pozwolenie na pracę i przebywanie na terenie Stanów Zjednoczonych.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. 
Straszny wypadek 46 Polaków za granicą. Doniesienia przyprawiają o ciarki

Akcja rozpoczęła się w 2018 roku, a CNN poinformowało, że od tego czasu zgłoszenia nadesłało 150 osób, również spoza granic Stanów Zjednoczonych. Od 2020 planowane jest sprowadzenie na miejsce aż 500 nowych mieszkańców. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Przyszła na badanie USG. Lekarz prawie zemdlał, gdy zobaczył, co ma w brzuchu
  3. Oszałamiającą urodę odziedziczyła po najprzystojniejszym Polaku i zjawiskowej mamie. Córka Bogusława Lindy wygląda jak milion dolarów
  4. Niesamowite, ale jest młodszy od Dominiki Tajner o 40 lat. Była żona Wiśniewskiego od razu go pokochała
  5. Zgwałcił i zamordował setki kobiet. Mimo tego znalazła się młoda kobieta, która wzięła z nim ślub i urodziła mu dzieci

Źródło: Super-Express

Następny artykuł