Zasiłki były za małe, więc drukowali sobie pieniądze. Doniesienia o rodzicach z polskiej miejscowości powalają

Zasiłki były za małe, więc drukowali sobie pieniądze. Doniesienia o rodzicach z polskiej miejscowości powalają Źródło: .

Pieniądze, które otrzymywali z zasiłku, nie wystarczały mi na życie. Postanowili rozwiązać problemy finansowe na swój sposób, drukując banknoty. Doniesienia, które pojawiły się w mediach, są niewiarygodne.

Pieniądze zawsze były problemem w ich życiu. Nigdy ich nie mieli i nie mogli pozwolić sobie na godne życie. Zasiłki, które otrzymywali, nie starczały na zaspokojenie najważniejszych potrzeb. 23-letni Łukasz W. i 21-letnia Monika O. postanowili zadbać o siebie i swoje dziecko, produkując pieniądze w domowym zaciszu. 

Wydali wszystkie pieniądze na najpotrzebniejsze rzeczy 

Łukasz i Monika mieli drukarkę, papier i nożyczki. Nie spodziewali się, że przy pomocy tak niewielkiego nakładu uda im się wytworzyć pieniądze, które zostaną uznane za prawdziwe, ale udało im się. Drukarka wydawała gotowe papierki, które na banknoty wycinała kobieta, a w tym czasie jej partner gniótł je, by wyglądały na używane. Nie planowali dodawać znaku wodnego, nie dla nich była zabawa na tak wysokim poziomie. 

Pieniądze, które teraz zagościły w ich portfelu, były gotowe do wydawania. Na pierwszy ogień poszła pizzeria, gdzie para wraz dzieckiem zjadła obiad, następnie wybrali się do delikatesów, gdzie pojawił się pierwszy problem. Kasjerka nie chciała przyjąć od nich pieniędzy, jednak mieli wiele szczęścia bo po namowach udało się. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W sumie Łukasz W. i Monika O. wydali 900 zł. Fałszywe pieniądze wydali na zakupy spożywcze, w tym jedzenie dla dziecka, papierosy oraz alkohol. 

Pieniądze, którymi płacili, były fałszywe

Policja zaczęła otrzymywać doniesienia informujące o tym, że w obiegu znajdują się fałszywe pieniądze. Śledczym szybko udało się namierzyć parę. Łukasz W i Monika O. przyznali się do zarzucanych im czynów, a w ich mieszkaniu znajdowały się skrawki produkowanych banknotów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje gwiazdor polskiego "Mam Talent". Miał tylko 30 lat

2. TVN przekazuje pilne ostrzeżenie wszystkich banków w Polsce. Możecie stracić wszystkie pieniądze

Sąd dla pary był wyjątkowo łagodny, ze względu na skruchę, którą okazali. Za produkcję i użycie fałszywych pieniędzy młodzi rodzice otrzymali wyrok roku i ośmiu miesięcy pozbawienia wolności. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W Lidlu sprzedają mięso za grosze, a w Biedronce tanie sery i słodycze. Najnowsze promocje zwalają z nóg
  2. W 2020 roku wielu Polaków straci 500 plus. Wiadomo już którzy, pojawiają się informacje, że nie ma już pieniędzy
  3. Socha pokazała zdjęcie małego syna, którego ma z Wiśniewskim. Wszyscy patrzą tylko na jego włosy
  4. W Radio Maryja odlecieli. "Tadeusz Rydzyk nowym wyklętym"  
  5. 2 mln Polaków w ŚMIERTELNYM niebezpieczeństwie. W lekach wykryto trutkę na szczury

źródło: gazeta krakowska 

Następny artykuł