Anna zarabia mniej niż jej partner. Zaczął ją wykorzystywać w niewyobrażalny sposób

Anna zarabia mniej niż jej partner. Zaczął ją wykorzystywać w niewyobrażalny sposób Źródło: pixabay

Pieniądze są zdecydowanie jedną z naszych największych ludzkich namiętności, ale jednocześnie są powodem wielu problemów w naszego życia. Jedna z internautek właśnie z powodu pieniędzy w związku ma twardy orzech do zgryzienia.

Pieniądze oraz nierówności, jakie są przez nie powodowane, nie są dla nikogo tajemnicą w 2020 roku. Wiele feministek zwraca uwagę na to, jak niesprawiedliwie traktowane są kobiety, jeśli chodzi o otrzymywanie wynagrodzenia za swoją pracę. Oburzenie niezmiennie wywołuje fakt, że za ten sam zakres obowiązków otrzymamy różną pensję w zależności od tego, którą płeć reprezentujemy. 

Powiedziała o swoich obawach na forum internetowym

Pieniądze, które otrzymywała za swoją pracę pani Anna, nie były duże. Internautka stwierdziła, że odkąd tylko pamięta zarabiała równe 2200 złotych, co przy samotnym wychowywaniu dziecka nie jest kwotą, która pozwala na prowadzenie rozrzutnego trybu życia. Przyzwyczajona do skromnej codzienności nie narzekała na swój los i wdzięczna była, że może ograniczyć nieco wydatki, mieszkając u rodziców. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: 

Pani Anna na forum internetowym podzieliła się swoimi zaniepokojeniem, jakie ostatnimi czasy zaczął wzbudzać w niej jej nowy partner. Dla niego pieniądze nigdy nie stanowiły problemu z racji dużych dochodów, które osiągał. To właśnie on namówił ją na wyprowadzkę z domu rodziców, mimo, że od początku znał jej sytuację finansową. Zapewniał, że nie stanowi to problemu i razem podzielą między siebie wydatki. Zaproponował, że to on pokryje większy wydatek, czyli koszt wynajmu wspólnego lokum. Pani Anna zgodziła się na taki układ i pełna nadziei postanowiła zmienić dla niego swoje życie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nagłe, tragiczne wiadomości obiegły polskie media. Nie żyje Sylwester Zając

2. Nowe informacje o pogrzebie Pawła Królikowskiego. Aktor zostanie uhonorowany jak najważniejsze osoby w kraju

Pieniądze powoli stały się kością niezgody

On płacił za mieszkanie, a ona zajmowała się zakupami do domu. Przyzwyczajona do oszczędności Anna nie stała się rozrzutna, a pieniądze oraz domowe wydatki starała się rozplanować jak najbardziej racjonalnie. Z czasem jednak, jak pisze Anna, jej partner zaczął wymagać od niej konkretnych produktów, które w jej opinii były zbędne i luksusowe. Sytuacja powoli ewoluowała i zmieniała się na coraz bardziej niekomfortową dla internautki. Po tworzeniu spersonalizowanych list zakupowych, na których znajdowały się drogie pozycje, partner zaczął pożyczać od niej coraz większe kwoty pieniężne. Zawsze ma z tej okazji gotową wymówkę, jak na przykład zapodzianie karty kredytowej lub portfel zostawiony w pracy. Najbardziej niepokojące jest to, że taka sytuacja nie miała miejsca tylko raz. 

Zaufać sercu czy rozumowi? 

Wiele z czytających dramatyczny wpis internautek sugeruje pani Annie, aby dokładniej przyjrzała się swojemu partnerowi. Wskazują wiele przykładów naciągaczy, którzy potrafią świetnie manipulować i kłamać tak, aby osiągać swój cel. Podały też pod wątpliwość realne zarobki partnera Anny, który pomimo, że znał wcześniej sytuacje finansową swojej ukochanej nie zwraca zbytnio uwagi na jej jasne komunikaty odnośnie zbyt rozrzutnego trybu życia. Dla niej każde 200 złotych, które może odłożyć jest ważne. Czy pani Ania ma do czynienia z partnerem dla którego pieniądze nie grają większej roli czy z faktycznym naciągaczem, który okrada ukochaną? 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze objawy udaru. Każdy z nas powinien je znać
  2. Życiowa szansa Adama Kownackiego. Polski bokser o krok od hitowej walki
  3. Maryla Rodowicz zmaga się z poważnymi problemami. Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej, końca nie widać
  4. Owczarek niemiecki bez opiekuna pojawił się na komisariacie policji. Niewiarygodne, co się stało chwilę później
  5. Dramatyczny czas w życiu Kożuchowskiej. Rodzina mocno się niepokoi
  6. Nasze mamy i babcie całe życie źle lepiły pierogi. Jest nowatorski, łatwiejszy i pyszniejszy sposób

Źródło: Kobieta WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News