OKRUTNE! Pielęgniarka przywiązała małe dziecko do łóżeczka i... poszła na kawę

OKRUTNE! Pielęgniarka przywiązała małe dziecko do łóżeczka i... poszła na kawę Źródło: Fot. Pixabay.com

Pielęgniarka w brutalny sposób potraktowała małe dziecko. Niewytłumaczalne zachowanie zszokowało cały Internet. Sprawą zająć się chcą nawet odpowiednie służby. Co skłoniło do tego kobietę?

Pielęgniarka popełniła karygodny błąd. Internet obiegła informacja o dziecku, którym się opiekowała. Przeżyło ono prawdziwą mękę z powodu nieodpowiedzialnej kobiety, która pozostawiła je, aby zrobić sobie przerwę na kawę. W Chorwacji doszło do niewytłumaczalnego zachowania. Pielęgniarka nie chciała opiekować się chorym dzieckiem, które przywieziono do szpitala. Wolała w tym czasie odpoczywać. Dziecko zostało samo... przypięte pasami do łóżeczka.

Straszne! Pielęgniarka związała dziecko pasami

Jak informuje "FAKT24" Ana Trescec (mama dzieci) przywiozła Frana i Filipa (bliźniaki) do szpitala w chorwackim Zagrzebiu z powodu ich złego stanu. Maleńcy bracia zostali zarażeni rotawirusami. Lekarze natychmiast przyjęli ich na oddział. Ich kondycja była na tyle poważna, że trzeba było się nimi szybko zająć. Sądząc, że w szpitalu pracują osoby odpowiedzialne i empatyczne, Ana wróciła do domu. Gdy jednak później odwiedziła swoje dzieci, przeżyła prawdziwy wstrząs. Dzieci pozostawione były w fatalnych warunkach w swoich łóżeczkach. Widać było, że od dłuższego czasu nikt ich nie przewijał. Nie to jednak było najgorsze. Jedno z dzieci miało... związane nogi. Stópki zostały przywiązane do szczebelków łóżeczka. Wszystko po to, aby dziecko nie ruszało się. Dzięki temu pielęgniarka, która opiekowała się nim, miała pewność, że nie zrobi sobie krzywdy podczas jej nieobecności. W międzyczasie mogła spokojnie udać się na odpoczynek z filiżanką kawy. DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ

"Nie będę się nimi opiekować!"

Pielęgniarka została przez matkę natychmiast proszona o wyjaśnienia całej okrutnej sytuacji. Ta jednak zupełnie nieporuszona odpowiedziała jej jedynie, że wszystko jest przecież w porządku. - Nie można oczekiwać, że będę z nimi siedziała i je przebierała co pięć minut - odpowiedziała matce. Ponoć po opublikowaniu zdjęć i dzięki burzy medialnej, a także reakcji internautów, sprawą zajęło się nawet chorwackie Ministerstwo Zdrowia, które zadeklarowało chęć przeprowadzenia kontroli w szpitalu, w którym doszło do całej sytuacji. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Okrzyknięto ją „nową Korą”. Kim jest Karolina Gibik?
  2. Zarobki Poli Raksy to wielka tajemnica. Jaką emeryturę dostaje?
  3. Rozemocjonowana pani Wanda spotkała się z Dudą. Przygotowywała się kilka dni
  4. Tego nikt się nie spodziewał po "Sanatorium miłości". Kurski zaciera ręce
  5. Zaskakujący przeciek z planu "Przyjaciółek". Pojawi się nowy wątek

   

Źródło: Fakt  

Następny artykuł