Pielęgniarka pokazała porażający filmik. Ujawniła prawďę o leczeniu Covid-19, wszystkich oszukiwano?

Pielęgniarka pokazała porażający filmik. Ujawniła prawďę o leczeniu Covid-19, wszystkich oszukiwano? Źródło: youtube.com WTF Videos

Pielęgniarka wyznała całą prawdę, kobieta opowiedziała o tym, co dzieje się w szpitalu od początku pandemii koronawirusa. Szokujące nagranie obiegło internet, pracownica służby zdrowia zdradziła, w jaki sposób leczy się Covid-19. Jej słowa są porażające. Twierdzi, że pacjenci masowo umierają z powodu niewłaściwej opieki.

Pielęgniarka postanowiła opowiedzieć o tym, co dzieje się w jednym z nowojorskich szpitali, które walczą z wciąż rosnącą pandemią koronawirusa w Stanach Zjednoczonych. Przyjaciółka kobiety nagrała film, w którym przekazuje niepokojące słowa medyczki. Według świadectwa pielęgniarki, setki zakażonych umiera w szpitalach z powodu niedbałej opieki personelu medycznego.

Pielęgniarka wyjawiła prawdę o leczeniu pacjentów z Covid-19. Szokujące nagranie obiegło media

Niedawno pisaliśmy o warunkach, w jakich muszą opiekować się pacjentami polskie pielęgniarki w ostatnim czasie. Teraz USA przechodzi poważny kryzys związany z niezwykle dynamicznym rozwojem pandemii koronawirusa. Na terenie Stanów Zjednoczonych łączna liczba zakażonych wirusem SARS-CoV-2 przekroczyła już milion osób, a ponad 61 tysięcy pacjentów zmarło w wyniku rozwinięcia się choroby Covid-19.

Pewna kobieta nagrała i udostępniła w sieci porażający film, w którym opowiada o kulisach opieki medycznej nad pacjentami zakażonymi koronawirusem w niektórych amerykańskich placówkach medycznych. Choć sama nie znajduje się na co dzień na pierwszej linii frontu walki z pandemią, to jest przyjaciółką pielęgniarki, która pracuje w jednym ze szpitali w Nowym Yorku.

Pielęgniarka na co dzień pracuje w jednym z nowojorskich szpitali

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Autorka nagrania wyjaśniła, że personel medyczny w wielu placówkach idzie na łatwiznę i zbyt wcześnie podłącza chorych na Covid-19 do respiratorów. Choć wielu osobom wydaje się, że wczesna reakcja jest wskazana. Kobieta tłumaczy, dlaczego to błędne przekonanie. Zbyt wczesne podłączenie pacjenta do maszyny może spowodować poważne uszkodzenie płuc.

- Ta sytuacja przypomina horror. Nie z powodu samej choroby, ale sposobu, w jaki ten problem jest traktowany. Pacjenci, którzy mogliby być podłączani do innej aparatury, takiej jak CPAP czy BIPAP, są podłączani do respiratorów. A wtedy wysokie ciśnienie tym spowodowane wywołuje u tych pacjentów uraz ciśnieniowy - wyjaśnia kobieta w nagraniu.

Dzisiaj grzeje: 1. Media dotarły do kobiety, która wszystko usłyszała. Chwilę później ojciec Kapcerka zaczął krzyczeć wniebogłosy

2. Łukasz: „Kobieta musi mieć długie włosy i nogi. Być grzeczna i smacznie gotować”

Swoje informacje autorka nagrania miała zaczerpnąć od przyjaciółki, jednak nie zdradza jej tożsamości z powodów bezpieczeństwa. Świadkowa wydarzeń nazywana jest przez nią "Sara NP".

- Ona użyła słowa "morderstwo". Pacjenci są pozostawiani, by marnieli lub umierali. Ci ludzie są zabijani i nikogo to nie obchodzi - wyznała kobieta w porażającym nagraniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dramat kobiety z udarem. Przez epidemię żaden szpital nie chciał jej przyjąć, teraz nie żyje
  2. Justyna Żyła się zakochała. Poznała prawdziwą piękność i pokazała zdjęcie, które mówi wszystko (FOTO)
  3. Wszyscy wstrzymali oddech. Policja wydała w Polsacie oświadczenie w związku z poszukiwaniami Kacperka
  4. Mateusz Morawiecki wydał właśnie decyzję. Nikt nie spodziewał się zmiany tak szybko
  5. Nikt nie mógł przewidzieć, tuż przed majówką całą Polskę obiegła niebywała wiadomość. Dotyczy każdego kierowcy
  6. Kupujesz masło w kostkach? Nie daj się nabrać na popularny trik wprowadzający w błąd

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News