Pielęgniarka zrobiła zdjęcie dłoni staruszki. Jeden szczegół zwraca uwagę wszystkich, prawda powala

Pielęgniarka zrobiła zdjęcie dłoni staruszki. Jeden szczegół zwraca uwagę wszystkich, prawda powala Źródło: Facebook Love What Matters

Pielęgniarka musiała zrobić zdjęcie dłoni staruszki. Powodem jest wyjątkowo poruszająca historia, która może przyprawić o łzy. Szczegół, który można zobaczyć na zdjęciu ma drugie dno.

Pielęgniarka opiekowała się starszą panią. Podczas codziennych zajęć związanych z jej pracą postanowiła zrobić zdjęcie jej dłoni. Jeden szczegół na nim zawarty był niezwykle istotny. Może poruszyć niejedną osobę.

Zdjęcie, które zrobiła pielęgniarka, miało większe znaczenie, niż mogłoby się wydawać

Kobieta pracowała jako pielęgniarka w domu spokojnej starości. Opieka nad seniorami była ewidentnie zajęciem, do którego była stworzona. Starała się przywracać na ich twarzach uśmiech i zarażać swoją pozytywną energią. Nie da się ukryć, że jest to zajęcie godne pochwały, które wymaga sporego zaangażowania.

Pewnego dnia pielęgniarka miała zająć się nową podopieczną placówki. Podczas porannej toalety między kobietami doszło do rozmowy, której treść może wywołać łzy wzruszenia. Pielęgniarka umieściła zdjęcie dłoni staruszki i opisała całą sytuację w mediach społecznościowych. Fotografia skrywała szczegół, który ma większe znaczenie, niż można by było podejrzewać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jaki szczegół skrywa zdjęcie dłoni staruszki?

Podczas porannej toalety pielęgniarka zaproponowała starszej pani pomalowanie paznokci. Podopieczna domu spokojnej starości zdecydowała się na bezbarwny lakier. Powód wyboru tak neutralnej ozdoby dłoni zaskoczył kobietę, która się nią opiekowała. Nie mogła się powstrzymać od powiedzenia, co o tym myśli.

- Zapytałam ją, dlaczego chce bezbarwny lakier, a ona odpowiedziała: „Moje dłonie są brzydkie. Nie chcę, aby przyciągały uwagę.” Wtedy spokojnie powiedziałam jej, co sądzę na ten temat: „Pani dłonie opowiadają historię pani życia. Opowiadają historię miłości, troski i przygody. Te dłonie dotykały i trzymały rzeczy, o których większość osób może jedynie marzyć” - zrelacjonowała pielęgniarka.

Dzisiaj grzeje: 1. Kolejna śmierć z powodu koronawirusa w Polsce. Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne informacje

2. Ginekolog zdradza najczęstszy błąd swoich pacjentek. Rzadko która kobieta zwraca na niego uwagę

Po tych słowach staruszka zdecydowała się na kolor różowy. Pielęgniarka z Teksasu zrobiła zdjęcie jej dłoni i zamieściła je wraz z opisem całej sytuacji na portalu społecznościowym. Nie da się ukryć, że słowa jakie skierowała pod adresem starszej pani są wyjątkowo wzruszające. Tego rodzaju opieka z pewnością rozświetla życie seniorów.

(Facebook Love What Matters)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Transport chorych seniorów obrzucony kamieniami. Zatrważające doniesienia z objętej epidemią Hiszpanii
  2. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"
  3. Nauczycielka upokorzyła ucznia na oczach całej szkoły. Wtedy wypowiedział słowa, które matka zapamięta do końca życia
  4. Nie żyje legendarny muzyk. Znaleziono go martwego we własnym domu
  5. Rogaliki naszych babć, zabiorą Cię prosto do dzieciństwa. Do przygotowania wystarczą tylko 4 składniki, na pewno masz je pod ręką
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News