Pielęgniarka ujawniła prawdę o pracy w szpitalu. Oburzające, jak została potraktowana

Pielęgniarka ujawniła prawdę o pracy w szpitalu. Oburzające, jak została potraktowana Źródło: Unsplash Ani Kolleshi

To, co powiedziała pielęgniarka o swojej pracy, jest niewyobrażalne. Kobieta została potraktowana w wyjątkowo okropny sposób. Relacja, którą przedstawiła, nie pozostawia złudzeń. Jak zachował się względem niej zarząd szpitala?

Nie da się ukryć, że każda pielęgniarka ma teraz o wiele więcej pracy niż kiedykolwiek wcześniej. Jedna z położnych w Nowym Targu podzieliła się niezwykle przejmującymi doniesieniami. Ujawniła jak w tak trudnym momencie potraktował ją szpital.

Pielęgniarka spotkała się z wyjątkowo oburzającą decyzją

Pielęgniarka we wpisie w mediach społecznościowych celnie wytknęła, że w szpitalach brakuje ochronnych maseczek. Z całą pewnością jest to aktualnie towar deficytowy. Jednak ta szczera opinia dotycząca niedostatecznego zaopatrzenia nie spodobała się władzom szpitala.

Z powodu braku maseczek, pielęgniarka używała samodzielnie wykonanej ochrony. Na swoim profilu na platformie Facebook położna zamieściła zdjęcie swoich dłoni i wykonanej przez siebie maseczki. Niestety wpis nie przypadł do gustu dyrektorowi szpitalu w Nowym Targu. Decyzja jaka została podjęta w sprawie położnej jest oburzająca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dyrektor szpitala zareagował na wpis w niezrozumiały sposób

Post, który zamieściła pielęgniarka doprowadził ją do dyrektora placówki. Podczas rozmowy ten wręczył jej wypowiedzenie dyscyplinarne. Ta decyzja jest niezrozumiała dla położnej. Zwłaszcza, że jeszcze kilka dni wcześniej na profilu szpitala został zamieszczony wpis informujący o braku maseczek ochronnych.

- Dyrekcja szpitala jednak sama publikowała ogłoszenia o braku jednorazowych maseczek, a teraz twierdzi, że maseczki są. To sytuacja absurdalna. Ja swoje obowiązki pracownicze zawsze wypełniałam należycie, a mój post nie powinien być powodem do zwolnienia - wyznała położna podczas rozmowy z portalem Fakt24.

Dzisiaj grzeje: 1. Premier Morawiecki wprowadził kolejne rygorystyczne zakazy. Dotkną wszystkich Polaków, sytuacja jest poważna
2. 
Nie żyje legendarna aktorka. Była zakażona koronawirusem

Pielęgniarka obawia się, że dyrektor podczas rozmowy mógł ją zarazić koronawirusem. Mężczyzna został objęty kwarantanną. Kobieta nadmieniła również, że przez jego decyzję została osłabiona kadra pracowników szpitala, która i tak boryka się teraz ze sporymi problemami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy zawału serca u kobiet mogą być nietypowe. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Kamil Stoch zakończy karierę już teraz? Michal Doleżal odpowiada na doniesienia
  3. Wprowadzono bardzo ważną zmianę, każdy podatnik musi o niej wiedzieć. Nowy przepis już obowiązuje
  4. Test na astygmatyzm stał się hitem internetu. Wystarczy spojrzeć na dwa zdjęcia i wszystko staje się jasne
  5. Ujawniono zarobki Kasi Cichopek. Źródła dochodu zdumiewają, niebotyczne kwoty
  6. Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieci

Źródło: Fakt24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News