pielęgniarka tragiczna śmierć
Daily Mail
Joanna Szwalikowska - 23 Października 2020

Pielęgniarka zmarła tragicznie. Strasznie okrutne, co się stało z jej 7-miesięcznym dzieckiem

Pielęgniarka zmarła tragicznie. Niestety, jak się okazało, nie żyło również jej 7-miesięczne dziecko. To niesamowicie okrutne, co się z nim stało. Dramatyczne doniesienia.

Pielęgniarka tragicznie zmarła. Jej ciało zostało znalezione poza miejscem zamieszkania. Jak się niedługo później okazało, niestety jej zaledwie 7-miesięczne dziecko również nie żyło. Zatrważające doniesienia obiegły właśnie świat.

Prawdziwy dramat. Jolanta Kwaśniewska nie mogła dłużej milczećPrawdziwy dramat. Jolanta Kwaśniewska nie mogła dłużej milczećCzytaj dalej

Pielęgniarka zmarła tragicznie. Okrutne doniesienia na temat tego, co stało się z jej 7-miesięcznym dzieckiem

Tragedia miała miejsce w Dublinie w Irlandii. Ciało pielęgniarki zostało znalezione pod mostem. Po przyjeździe do jej domu, okazało się, że nie żyje również jej 7-miesięczne dziecko. Partner kobiety oraz ojciec dziecka nie zdawał sobie sprawy z tragedii, która właśnie się rozegrała.

Na ten moment całe zdarzenie nazywane jest przez policjantów tragedią rodzinną. Policjanci odnaleźli pod mostem martwą pielęgniarkę. Gdy kilka godzin później pojechali do jej domu, odkryto martwe niemowlę. W tym samym czasie w domu spał nieświadomy niczego partner pielęgniarki. O śmierci ukochanej dowiedział się dopiero po przyjeździe policji.

- To straszna tragedia - mówili sąsiedzi opisując tragedię, która wydarzyła się w Dublinie. Pierwszą informacją dotyczącą zdarzenia było to, iż ok. 4.00 rano pod mostem zostało odnalezione ciało pielęgniarki. Policjantom bardzo szybko udało się ustalić tożsamość ofiary.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluDariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluCzytaj dalej

Jak się okazało, zmarłą kobietą była 34-letnia Nicola Keane, która pracowała w Children's Health Ireland w Crumlin jako pielęgniarka. Kiedy mundurowi pojawili się w domu zmarłej, jej partner spał, kompletnie nie zdając sobie sprawy z życiowego dramatu, który się rozgrywa.

Po krótkiej rozmowie z partnerem zmarłej 34-latki okazało się, że nie tylko ona nie żyje. W jednym z pokoi odnaleziono ciało 7-miesięcznego dziecka pary o imieniu Henry. Co było powodem tego tragicznego zdarzenia? Na ten moment nie wiadomo zbyt wiele w sprawie, brakuje jakichkolwiek szerszych informacji. Mundurowi nazwali ją tragedią rodzinną, wskazując na to, iż nie wzięto na razie pod uwagę osób trzecich ani przebiegu wydarzeń.

Dokładna przyczyna śmierci dziecka zostanie ustalona po przeprowadzeniu sekcji zwłok. To właśnie jej wyniki mają wyznaczyć dalszy kierunek śledztwa. Jak wiele wskazuje, dziecko mogło umrzeć w wyniku uduszenia. Bez wyników sekcji nie można jednak wykluczyć, iż stało się to wskutek wypadku.

Dzisiaj grzeje:

1. Lekarka z polskiego szpitala nie mogła już dłużej. Zdradziła, co się wyrabia obecnie w szpitalach

2. Zaczęło się, w całej Polsce ludzie wyszli na ulice. Policja wkracza do akcji, blokują dojścia do kluczowych miejsc

3. Będą mandaty za wychodzenie z domu w całej Polsce? Policja zdradza szczegóły, trzeba wiedzieć

Przyjaciele zmarłej opisywali pielęgniarkę jako niesamowicie życzliwą oraz rozważną kobietę. Prawdopodobnie do Lucan w Dublinie przeprowadziła się ponad sześć lat temu. Jej poprzednim miejscem zamieszkania była Ballina w hrabstwie Mayo.

Ciało niemowlęcia miało zostać przewiezione do szpitala Crumlin, z kolei ciało kobiety do kostnicy miejskiej. Tam zostaną przeprowadzone sekcje zwłok, które pozwolą na dalsze badanie okoliczności sprawy. Na tym etapie służby nie szukają osób trzecich, które mogłyby być związane ze zdarzeniem, uznając je za rodzinną tragedię. Rodzina matki oraz dziecka zaapelowała o prywatność w tym niesamowicie smutnym czasie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaskakujące odkrycie. Narysowali kota tysiące lat temu, dopiero teraz prawda wyszła na jaw
  2. Ile zarabia Kamil Stoch? Kosmiczna kwota, aż nie mieści się w głowie, wielu Polaków może tylko pomarzyć
  3. Zapadła ostateczna decyzja ws. cmentarzy. Rzecznik rządu się wygadał, dobitne słowa
  4. Ksiądz nagle przerwał mszę i wyszedł. Gdy wrócił, wierni zamarli, chwilę później wszyscy szybko opuścili kościół
  5. Sklepy Biedronki otwarte w niedziele. Sieć znalazła sposób na ominięcie zakazu
  6. Znamy polskie ceny cyfrowych gier na PS5. Jest drożej, niż myśleliście
  7. Oniemiejesz z zachwytu na sam widok schabowych z jej przepisu. Oszołomi cię, co robi z kapustą
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Fakt, Daily Mail UK

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News