Siostra pielęgniarki jej opublikowała zdjęcie po 4. dyżurze z rzędu. Widok łamie serce brutalną prawdą o tym zawodzie

Siostra pielęgniarki jej opublikowała zdjęcie po 4. dyżurze z rzędu. Widok łamie serce brutalną prawdą o tym zawodzie Źródło: unsplash.com/Ani Kolleshi

Pielęgniarka zawsze daje z siebie wszystko na dyżurach. W końcu podjęła się tego ciężkiego, odpowiedzialnego i momentami wyniszczającego zawodu, by pomagać ludziom. Jednak po czterech zmianach z rzędu widać, jak cierpi.

Pielęgniarka została uwieczniona na zdjęciu wykonanym przez jej siostrę, która pojawiła się w miejscu pracy, by przywieźć kilka potrzebnych rzeczy. Nie zobaczyła roześmianej twarzy, a cierpiącą całym ciałem bliską osobę.

Pielęgniarka przepracowała w cztery dni niesamowitą ilość godzin

Caty DiBari pracuje w jednym z lokalnych szpitali jako pielęgniarka. Zawsze daje z siebie wszystko i jest tam jedną z najbardziej szanowanych osób - ma niesamowite podejście do pacjentów, a dzieci ją uwielbiają. Dba o każdy najmniejszy szczegół i zapewnia komfort swoim podopiecznym. Nic dziwnego, że została obsypana nagrodami.

Pielęgniarka została mianowana Pracownikiem Roku za pomoc kobietom i dzieciom. Takie "odznaczenie" jeszcze bardziej motywuje ją do pracy, ale są takie dni, kiedy po prostu ma dość.

- Właśnie zakończyła czwartą zmianę z rzędu. To około 53 godziny w ciągu czterech dni. Nie licząc półtorej godziny, którą codziennie jedzie samochodem do pracy i z powrotem. Zazwyczaj nie ma czasu zjeść lunchu ani napić się wody. Jest tak dobra w tym, co robi, że często zapomina, jak zadbać o siebie, kiedy dba o swoich pacjentów - napisała na Facebooku jej siostra.

To hołd dla wszystkich pielęgniarek

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta po czterech dyżurach wyglądała na okropnie wycieńczoną. Ubrana w szpitalny uniform ocierała łzy z twarzy, a na jej kolanach leżał niezjedzony obiad. W ciągu czterech długich dni była świadkiem przykrych wydarzeń - odebrała m.in. poród, w wyniku którego urodziło się martwe dziecko. Mocno ją to poruszyło.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
2. Zobaczyłeś monetę w drzwiach swojego samochodu? Uważaj, jesteś w niebezpieczeństwie

- Nie lubię być w centrum uwagi, ale cieszę się, że Laura napisała post. Oddała hołd nie tylko mi, lecz także wszystkim pielęgniarzom - za naszą pasję i poświęcenie, nawet w najtrudniejsze dni - napisała Caty dziękując swojej siostrze.

Takie sytuacje nie dzieją się tylko w Ameryce - to także coraz częstszy widok w pomieszczeniach socjalnych w polskich szpitalach. Z braku rąk do pracy pielęgniarki biorą na siebie coraz więcej obowiązków i dyżurów. Nierzadko ich przerwy czy koniec dnia wygląda podobnie jak na zdjęciu poniżej.

Fot. facebook.com/laura.m.dibari/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Będą musieli pracować do 70. roku życia. NIE UNIKNIEMY podwyższenia wieku emerytalnego
  2. W kinie matka wyciągnęła telefon i zrobiła jedno zdjęcie. Gdy na nie spojrzała, na chwilę stanęło jej serce
  3. Mężczyzna wepchnął małpę w ZOO do wody. Zemściła się tak, że aż oczy bolą od patrzenia, drastyczne nagranie
  4. Miał zostać jej mężem, w końcu usłyszał najczulsze "tak". Kilka godzin później już nie żyli
  5. Przed policjantami stanął 8-letni chłopiec. Powiedział kilka słów, po których okazało się, że jest gorzej niż myśleli

Źródło: Facebook

Następny artykuł