Gdy pacjenci z koronawirusem zobaczyli, w co ubrała się pielęgniarka, zamarli. Teraz śmieje się z niej cały internet

Gdy pacjenci z koronawirusem zobaczyli, w co ubrała się pielęgniarka, zamarli. Teraz śmieje się z niej cały internet Źródło: Pixabay Vesna_Pixi

Pielęgniarka pracująca wśród pacjentów chorych na COVID-19 zmuszona jest do noszenia specjalnej odzieży ochronnej. Gdy pacjenci przebywający na oddziale zobaczyli, w co ubrała się kobieta, zamarli. Do sieci trafiły zdjęcia jej niecodziennego ubioru i teraz pielęgniarka stała się źródłem śmiechu dla ludzi na całym świecie. Tłumaczenia pielęgniarki nie przekonały przełożonych i niestety musiała ponieść konsekwencje.

Pielęgniarka pewnie nie spodziewała się, że jej decyzja odbije się tak szerokim echem w mediach społecznościowych. To właśnie tam jej zdjęcie pojawiło się jako pierwsze. Dzięki niemu pielęgniarka zyskała światową sławę, ale chyba nie taką, jak chciała.

Pracująca z pacjentami z koronawirusem pielęgniarka musiała tłumaczyć się ze swojego stroju

Pielęgniarka na co dzień pracuje w jednym z rosyjskich szpitali, ale za sprawą jej niecodziennego wyboru modowego stała się gwiazdą internetu. Kobieta pozostaje anonimowa, jednak zdjęcia zrobione w trakcie jej pracy stały się hitem. Jeden z pacjentów walczących z koronawirusem w szpitalu w mieście Tuła, zrobił zdjęcie pielęgniarce pracującej na męskim oddziale, która do pracy stawiła się w wyjątkowo niecodziennym stroju. Chociaż zastosowała się w kwestii używania ubrań ochronnych, to pominęła etap zwykłej odzieży pod spodem. Przezroczysty kombinezon nie pozostawił zbyt wiele wyobraźni panów zajmujących szpitalne łóżka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Próbowała wytłumaczyć się ze swojej decyzji

Młoda rosyjska pielęgniarka szybko musiała stawić się na dywaniku u dyrektora placówki. Według informacji podawanych przez dziennik "The Sun", kobieta tłumaczyła przełożonym, że noszą jednocześnie uniform oraz odzież ochronną odczuwa niesamowite ciepło i zwyczajnie się przegrzewa. Przezroczysty kombinezon ukazywał bieliznę pielęgniarki, ale w drugim z wydanych komunikatów stwierdzono, że miała ona na sobie strój kąpielowy. Kierownik placówki jednocześnie poinformował zainteresowanych dziennikarzy, że młoda pielęgniarka nie miała ponoć świadomości, że ubranie ochronne stosowane przy pracy z pacjentami chorującymi na COVID-19, jest przezroczyste.

Dzisiaj grzeje: 1. Niewiarygodne, co zrobili z pomnikiem Jana Pawła II. Zdjęcia mówią same za siebie

2. Ministerstwo Zdrowia wydało komunikat. Nowe zgony i zakażenia w Polsce

Pacjenci nie narzekali

"The Sun" dotarło do pacjentów będących świadkami tej niecodziennej sytuacji i jak podaje dziennik, mężczyźni nie mieli żadnych obiekcji co do zadań wykonywanych przez pielęgniarkę. Oczywiście część leczonych na męskim oddziale pacjentów czuła się zakłopotana, lecz pielęgniarka wykonywała swoje obowiązki zgodnie z oczekiwaniami. Regionalny minister zdrowia podał do wiadomości prasy informację, że na kobietę pracującą na oddziale zakaźnym nałożone zostały sankcje dyscyplinarne w związku naruszeniem obowiązujących norm.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zignorowali zasady bezpieczeństwa dotyczące pochówku zmarłych na COVID-19. Konsekwencje są dramatyczne
  2. Smutna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Jarosław Sochacki, miał zaledwie 48 lat
  3. Nawet kilka tysięcy złotych kary dla każdego, kto nie posiada w domu jednej rzeczy. Mało kto o niej pamięta
  4. Będzie likwidacja niedzieli bez handlu? Minister zabrała głos, rozwiała wszelkie wątpliwości
  5. Ważna wskazówka dla wszystkich, którzy korzystają z paczkomatów. Pozwoli uchronić się przed oszustami
  6. Zrezygnował z emerytury, by walczyć z pandemią. Prawdziwy bohater nie żyje

Źródło: The Sun

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News