Pielęgniarka - walka z koronawirusem
Louise Wigginton/Facebook
Aneta Wasilewska - 16 Maja 2020

Pielęgniarka pokazała jak wygląda walka z koronawirusem. Porażające zdjęcie, ale najgorszy jest jego podpis

Pielęgniarka podzieliła się swoimi przeżyciami z ostatnich miesięcy. Kobieta przekazała, jak w szpitalach wygląda walka z koronawirusem. Przerażający wpis miał załączone zdjęcia, ale i tak najgorszy był podpis pod nim. Młoda kobieta napisała wyjątkowo wzruszające słowa, każdy powinien je przeczytać.

Pielęgniarka, ratownik medyczny i lekarz stoją na pierwszej linii frontu, każdego dnia walcząc o życie i zdrowie pacjentów. Pandemia koronawirusa uwidoczniła wszystkim, jak ważną rolę odgrywa służba zdrowia. Bez personelu szpitali, przychodni czy placówek leczniczych ciężko byłoby przezwyciężyć tę sytuację.

Edyta GórniakEdyta Górniak napisała list do Łukasza Szumowskiego. Bardzo mocne słowa, szczęka opadaCzytaj dalej

Pielęgniarka pokazuje, jak wygląda walka z koronawirusem

Louise Wigginton pracuje jako pielęgniarka. W mediach społecznościowych postanowiła podzielić się tym, jak wygląda jej praca. Kobieta każdego dnia wychodzi do pracy, by pomagać pacjentom. Na zdjęciach widać, jak wpływa to na nią. Pielęgniarka jest skrajnie wykończona.

- W tym tygodniu pracowałam tak wiele godzin... Zazwyczaj wychodzę z domu o 6:20 i wracam o 22:40. Od wielu dni nie widuję mojej córki, a kiedy mam taką okazję, jestem fizycznie i emocjonalnie wyczerpana - rozpoczęła swój post.

Pielęgniarka, która pracuje w jednym ze szpitali w Londynie, załączyła w poście zdjęcia, na których widać, jak wiele godzin noszenia maseczki ochronnej, zostawia ślad na jej twarzy.

- W piątek przepracowałam 13 godzin na intensywnej terapii z 45-minutową przerwą. Nie chciałam opuszczać mojego pacjenta, ponieważ wiedziałam, że jeśli to zrobię, może to doprowadzić do śmierci - dodała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubNajsmutniejszy ślub w historii, ciężko powstrzymać łzy. Planowali go 2 tygodnie, małżeństwem byli 3 dniCzytaj dalej

Pielęgniarka zwraca się do wszystkich z bardzo ważnym apelem

Louise Wigginton w swoim poście prosi wszystkich, by utrzymywali społeczny dystans, a także dostosowywali się do wszystkich zaleceń, wydawanych przez rząd. Podkreśla, że to jedyna droga do tego, by przeżyć.

- Kiedy robię wszystko, co mogę, by ratować waszych bliskich i przyjaciół, są ludzie, którzy nawet nie zawracają sobie głowy dystansem społecznym. Tak, możecie klaskać dla NHS. Doceniamy to, ale nie doceniamy, gdy uderzacie nas w twarz i wbijacie nóż w plecy, odprawiając nas do pracy. Nie jesteśmy bohaterami, nie mamy specjalnych supermocy, dzięki którym możemy sobie ze wszystkim poradzić - zakończyła.

Dzisiaj grzeje:

1. Antoni Pawlicki potwierdził wyjątkowo smutne informacje. Nie żyje bliska mu osoba
2. Musieli wziąć ślub w szpitalu. Po 18 godzinach od ceremonii nic już nie było takie samo

Pielęgniarka w gorzkich słowach zaznaczyła, że dziś postawa każdego z nas, wpływa na sytuację. Wszyscy są odpowiedzialni i powinni zrobić wszystko, by ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poprzez grę namawiał do samobójstw. 24-latek w rękach policji
  2. Znany gwiazdor przeszedł wielką metamorfozę. "Mógł nie dożyć czterdziestki", a teraz wygląda szałowo (FOTO)
  3. Wyciekło nagranie z córką Wiśniewskiego. Wideo mówi samo za siebie
  4. TVP znów przesadziło? Po ostatnich "Wiadomościach" rozpętała się burza
  5. Ogromne zmiany obowiązywać będą już od poniedziałku. Dotyczą wielu Polaków
  6. Wyrzucanie obierek po ogórkach jest niewybaczalnym błędem. Zachowaj je z ważnego powodu

Triki sprzątaczek są niezwykle proste.Bajecznie proste triki najlepszych sprzątaczek. Są niebywale proste i skuteczne, przy numerze 10 trudno nie osiągnąć pełni zachwytuCzytaj dalej

źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News