Rodzina zamontowała ukrytą kamerę w zegarze. Rzeczy, które pielęgniarka robiła staruszce po udarze były ohydne

Rodzina zamontowała ukrytą kamerę w zegarze. Rzeczy, które pielęgniarka robiła staruszce po udarze były ohydne Źródło: Screen/Mail Online/NorthWalesLive

Pielęgniarka została nagrana za pomocą ukrytej kamery przez córkę starszej, chorej kobiety. To, co robiła 48-latka staruszce, gdy wszyscy wychodzili z domu, oburzyło tysiące internautów. Sprawa ostatecznie miała swój finał w sądzie.

Pielęgniarka nie lubiła staruszki, którą się opiekowała, choć przy córce, która ją zatrudniała, udawała, że bardzo dobrze się z nią dogaduje. Córka kobiety miała jednak co do tego wątpliwości. Przeczucie mówiło jej, że gdy wychodzi z dom,u dzieją się w nim bardzo przykre dla seniorki rzeczy. Postanowiła pozostawić ukrytą kamerę w zegarze, który wisiał w salonie. Na nagraniu uwieczniona została prawda, która jest bardzo bolesna. Córka pluje sobie w brodę, że nie zareagowała na sytuację wcześniej, choć otrzymywała od swojej matki wyraźne sygnały.

Pielęgniarka w podły sposób zachowała się w stosunku do starszej, chorej kobiety

48-latka została zatrudniona przez Jayne Hines, ponieważ nie mogła nieustannie opiekować się swoją chorą mamą po udarze. Kobieta miała paraliż niemal całej, lewej części swojego ciała. Pielęgniarka na pierwszy rzut oka wydawała się osobą, której można zaufać. Była miła, ciepła i sympatyczna. Jak się okazało - gdy Jayne wychodziła z domu i pozostawiała 48-letnią pielęgniarką samą w domu ze swoją matką - Sylvią Williams - działy się tam straszne rzeczy.

Prawdę ujawniło dopiero nagranie, które zarejestrowała ukryta kamera, którą Jayne pozostawiła wcześniej w zegarze. Kamera zarejestrowała m.in. moment, jak 48-letnia pielęgniarka kradła pieniądze z torebki chorej na udar staruszki. Robiła jednak także gorsze rzeczy, bowiem m.in. zmuszała staruszkę, aby samodzielnie ubierała się, pomimo faktu, że Sylvia miała niedowład lewej części ciała. Musiała jednak za wszelką cenę to zrobić. W przeciwnym razie 48-latka groziła, że nie da jej jedzenia. Słowem - pielęgniarka ciągle znęcała się psychicznie nad starszą, bezbronną kobietą, za co została skazana wkrótce przez sąd.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN

2. Mąż wymaga, by codziennie stroiła się jak na bal. Nigdy nie zapomni, jak upokorzył ją przy znajomych

Pielęgniarka została uznana winną

Sprawa trafiła do prokuratury, a Jayne wszelkie materiały, w tym te zarejestrowane przez ukrytą kamerę, przekazała policjantom. Sąd skazał ostatecznie pielęgniarkę na 9 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu. Jak twierdzą internauci - karę 48-latka powinna odsiedzieć jednak w więzieniu, za tak bezwzględne zachowanie wobec niewinnej, biednej seniorki. 

Przepraszamy, wideo jest obecnie niedostępne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Urodziła dziecko dla dziecka. 45-letnia kobieta zaszła w ciąże i urodziła swoje wnuka
  3. Noworodek umierał w męczarniach przez dwa dni. Jego katem była 11-latka
  4. Piorunująca sepsa w Polsce! Polsat informuje o straszliwej śmierci
  5. Złe wieści o Muńku Staszczyku. Okropna choroba

 

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News