pielęgniarka
Artgrid FORVISION
Mateusz Sidorek - 11 Maja 2020

Pielęgniarka założyła maseczkę ochronną, nagle poczuła straszny ból. Porażająca prawda szybko wyszła na jaw

Pracująca w szpitalu pielęgniarka, jak każdego dnia, nałożyła maseczkę ochronną. Z czasem jednak poczuła piekący ból. Niedługo później wybrała się do lekarza i usłyszała straszną diagnozę. Zaraz potem placówka, w której pracowała, znalazła się w centrum afery. Niepokojącą historię pracownicy służby zdrowia przekazał serwis Daily Mirror.

Prawie każda pielęgniarka w czasie pandemii koronawirusa jest obciążona wielogodzinnymi dyżurami oraz trudnymi warunkami pracy. Serwis Daily Mirror opublikował historię młodej pracownicy służby zdrowia, która przeżyła straszną historię w szpitalu, w którym pracowała. Wszystko zaczęło się od założenia maseczki ochronnej.

Łukasz SzumowskiSzumowski w programie na żywo dostał pytanie o powrót dzieci do szkół. Padła jednoznaczna odpowiedźCzytaj dalej

Olga Ovinnikova to pielęgniarka pracująca w jednym z rosyjskich szpitali. Kobieta pracowała w placówce, w której przebywały osoby zarażone koronawriusem. Kobieta założyła maskę ochronną i - paradoskalnie - to wtedy zaczęły się jej problemy zdrowotne. Olga czuła coraz większy dyskomfort, który wreszcie przerodził się w ostry ból twarzy. Po tym, jak odesłano ją do domu, wybrała się do lekarza.

Pielęgniarka opowiedziała mediom o karygodnym postępowaniu w rosyjskim szpital

Jak każdego dnia pielęgniarka założyła maseczkę ochronną i zaczęła pracować. Już po pierwszej godzinie dyżuru Olga Ovinnikova zaczęła czuć nieprzyjemne pieczenie twarzy. Ból stawał się coraz ostrzejszy, jednak kobieta nie mogła zdjąć maseczki aż do końca dyżuru. Szpital nie dysponuje wystarczą ilością środków ochronnych. Gdy pracownica służby zdrowia wróciła do domu, było jeszcze gorzej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pierwsza polska lekarka historiaDrugi mąż zrobił jej straszne rzeczy, nigdy nie wyglądała już tak jak wcześniej. Wkrótce Polka wylądowała w sułtańskim haremieCzytaj dalej

Jak tylko pielęgniarka ściągnęła maseczkę, zobaczyła, że jej twarz jest cała poraniona. Postanowiła ponownie wybrać się do lekarza, który stwierdził poparzenie chemiczne II stopnia. Została przewieziona do Moskwy na specjalny oddział. Wtedy też postanowiła powiedzieć o wszystkim w mediach. Okazało się, że nie był to pierwszy przypadek takiego oparzenia. Wygląda na to, że w szpitalu dezynfekowano jednorazowe maski silnymi środkami chemicznymi.

Dzisiaj grzeje:

1. Kiedy otwarcie salonów fryzjerskich i restauracji? Szumowski zdradził ważne szczegóły, dobra i zła wiadomość

2. Koronawirus w Polsce. Część Polaków zostanie poddana dochodzeniu, służby chcą wykryć ognisko zakażeń

Po tym, jak pielęgniarka oskarżyła szpital o działanie, które zagraża zdrowiu personelu, o wypowiedź poproszono dyrektora placówki, Emmanuila Zdanovskyego. Mężczyzna nie przyznał się do stosowania wybielaczy jako środków dezynfekujących maseczki. Niedawno pisaliśmy również o innej pielęgniarce, która pracowała w dramatycznych warunkach.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

źródło: Daily Mail

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielka gwiazda Królowych Życia wykonała test na koronawirusa. Znamy wyniki
  2. Nie żyje wielka postać polskiego sportu. Medalista olimpiady był ulubieńcem kibiców
  3. Nie żyje polska pielęgniarka, przegrała z koronawirusem. Osierociła trójkę dzieci
  4. Ewa Farna pokazała zdjęcie mamy. Już wiemy, po kim odziedziczyła urodę
  5. Ola Kwaśniewska wysłała męża do sklepu po koperek i awokado. Pokazała, co przyniósł, płaczemy ze śmiechu
  6. Nagły niesamowity pomysł Lidla. Cudowna, wielka zmiana, zakupy będą wyglądały inaczej

Rodzina - najtrudniejsza decyzjaIch 22. dziecko niedawno się urodziło, matka podjęła najtrudniejszą decyzję. Ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

źródło: Daily Mirror

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News