Przez walkę z epidemią lekarzowi tak puściły nerwy, że pielęgniarka nie żyje. Niewyobrażalna tragedia

Przez walkę z epidemią lekarzowi tak puściły nerwy, że pielęgniarka nie żyje. Niewyobrażalna tragedia Źródło: facebook.com lorena.quaranta.3

Pielęgniarka nie miała szans, zginęła z rąk lekarza, któremu puściły nerwy. Mężczyzna w ataku szału zamordował kobietę, wszystko przez pandemię koronawirusa.

Pielęgniarka pracowała ze swoim partnerem w jednym szpitalu, razem walczyli z pandemią koronawirusa. Pewnego dnia lekarzowi puściły nerwy, oskarżył ukochaną o zakażenie go wirusem i zamordował w nagłym ataku agresji. Ogromna tragedia wstrząsnęła mediami na całym świecie.

Pielęgniarka zginęła z rąk lekarza, któremu puściły nerwy

28-letni Antonio De Pace pracował jako lekarz w jednym z włoskich szpitali, w tej samej placówce zatrudniona była również jego 27-letnia ukochana, Lorena Quaranta. W ostatnich dniach wspólnie poświęcali się walce z pandemią koronawirusa, która w ich państwie rozwijała się w wybitnie szybkim tempie.

Kilka dni temu pielęgniarka umieściła na swoim Facebooku przejmujący wpis. Nawoływała swoich znajomych i kolegów z branży, by stawili czoła niebezpieczeństwu i nie zdobyli się na poświęcenie dla innych w imię walki z Covid-19.

- Teraz bardziej niż kiedykolwiek musimy wykazać się odpowiedzialnością i miłością do życia. Musimy okazywać szacunek sobie, swojej rodzinie i krajowi. Musimy myśleć i pamiętać o tych, którzy codziennie poświęcają swoje życie w opiece nad naszymi chorymi - zacytował treść postu Loreny Quaranty "New York Post".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pielęgniarka była z lekarzem w związku, mężczyzna oskarżał ją o zarażenie go koronawirusem

Niedługo później partner kobiety zaczął podejrzewać, że zachorował na Covid-19. Spanikowany 28-latek zaczął obwiniać o zarażenie go swoją partnerkę. Antonio De Pace wpadł w szał i udusił pielęgniarkę, po czym sam zadzwonił na policję i przyznał się do morderstwa. Na miejscu funkcjonariusze znaleźli ciało kobiety oraz lekarza, który próbował popełnić samobójstwo poprzez podcięcie sobie żył.

Dzisiaj grzeje: 1. Minister zdrowia powiedział co czeka Polaków po Wielkanocy. Wielu będzie załamanych

2. Czy mogę przyjmować gości? Czy mogę iść na cmentarz? Czy mogę pojechać na działkę? Kary do 30 tysięcy

Mężczyzna został przewieziony do szpitala w którym na co dzień pracował, medykom udało się uratować mu życie. Lekarz został aresztowany, w trakcie śledztwa przyznał, że zaatakował partnerkę z powodu podejrzenia, że zaraziła go koronawirusem. On i jego nieżyjąca ukochana zostali poddani badaniom na obecność SARS-CoV-19, okazało się, że żadne z nich nie było zakażone.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kraje, które wzorowo poradziły sobie z epidemią. Świat może się od nich wiele nauczyć
  2. Reprezentant Polski mógł zakończyć karierę jednego z polityków. Działacz błagał go o litość
  3. Łukasz Szumowski dostał pytanie o wybory w programie na żywo. Odpowiedź powinien poznać każdy Polak
  4. Przez walkę z epidemią lekarzowi tak puściły nerwy, że pielęgniarka nie żyje. Niewyobrażalna tragedia
  5. Eksperci twierdzą, że stan pandemii może się utrzymać nawet latami. Ale są i dobre informacje
  6. Policja została wezwana do skandalicznego zajścia w Biedronce. Sytuacja wymknęła się spod kontroli

źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News