Pielęgniarka wyznała prawdę
Jakub Kaminski/East News
Monika Majko - 1 Grudnia 2020

Pielęgniarka ma już dość. Jednym wpisem zmiażdżyła internetowych trolli, ręce same składają się do oklasków

Pielęgniarka nie mogła już wytrzymać nieprzychylnych komentarzy. Pracowniczka służby zdrowia opublikowała w sieci kilka ostrych słów, które skierowała do osób negujących zagrożenie pandemią koronawirusa i wyśmiewających się z obecnej sytuacji.

Pielęgniarka nie zostawiła suchej nitki na osobach, które w sieci rozpowszechniają nieprawdziwe informacje o pracy służb ochrony zdrowia w trakcie pandemii koronawirusa oraz negują zagrożenie, jakie niesie ze sobą COVID-19. Internauci biją jej brawo.

Pielęgniarka z Kanady nie wytrzymała

Pracownica kanadyjskiej służby zdrowia nie mogła dłużej milczeć. Kobieta natrafiła w sieci na kilka komentarzy dotyczących pracy medyków w czasie pandemii koronawirusa oraz podważających istnienie realnego zagrożenia, związanego z COVID-19.

- Ci okropni ludzie, chowając się za swoimi komputerami, oskarżają pielęgniarki, lekarzy i analityków danych o zawyżanie liczb, kłamią o stanie naszych szpitali, sieją panikę, ekscytując się informacjami o płatnościach za nasze nadgodziny - napisała na swoim Facebooku Courtney Jewell, pielęgniarka z kanadyjskiego Calgary.

Polski gwiazdor walczy z nowotworem. Siostra błaga o pomoc, sytuacja jest krytycznaPolski gwiazdor walczy z nowotworem. Siostra błaga o pomoc, sytuacja jest krytycznaCzytaj dalej

Courtney Jewell nie mogła dłużej znieść oskarżeń, które dotyczyły pracy jej oraz jej kolegów ze służby zdrowia. Kobieta opublikowała w sieci kilka ostrych słów, które poruszyły internautów.

- Pomimo tych wszystkich bzdur, które rozprzestrzeniasz w Internecie, gdy trafisz na OIOM z wybałuszonymi oczami, ponieważ nie możesz oddychać… zajmiemy się tobą. Narażając się na ryzyko, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby pomóc Ci się dotlenić, ponieważ Covid zaczyna pustoszyć Twoje płuca - zaczęła swój wpis Courtney Jewell.

Dalsza część tekstu pod galerią:

Pilnie strzeżona tajemnica wyszła na jaw. Lech Wałęsa ma 8 dzieci, wiemy co dziś robiąPilnie strzeżona tajemnica wyszła na jaw. Lech Wałęsa ma 8 dzieci, wiemy co dziś robiąCzytaj dalej

Pielęgniarka opublikowała w sieci kilka ostrych słów

Pielęgniarka w swoim wpisie przytoczyła jeden ze scenariuszy, który w obecnej sytuacji mógłby przydarzyć się każdemu, również tym osobom, które tak usilnie starają się zanegować istnienie zagrożenia i publicznie obśmiać walczących z pandemią medyków.

- Kiedy twój stan się pogorszy, uspokoimy Cię, zaintubujemy i przeniesiemy na jeden z doskonałych oddziałów intensywnej terapii, jakie mamy! Ostrożnie przerzucimy Cię na brzuch, aby Twoje płuca miały większe szanse na dotlenienie. Sparaliżujemy cię chemicznie, ale będziemy na tyle mili, że upewnimy się, że jesteś dobrze uspokojony, abyś nie był przytomny, sparaliżowany i przestraszony - wylicza pielęgniarka.

- Zadzwonimy do przerażonych członków Twojej rodziny, aby powiedzieć im, że robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby uratować Ci życie - dodała Courtney Jewell.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Jednocześnie kanadyjska pielęgniarka zapewniła, że medycy codziennie robią wszystko, by nieść pomoc potrzebującym pacjentom. Ich trud i ogromne poświęcenie zasługują na docenienie, a nie publiczną krytykę i wyśmianie.

- W przypadku ostrej niewydolności nerek, staniemy się dla Ciebie nerkami. Gdy wirus przejmie twoje ciało, będziemy wspierać ciśnienie krwi, ostrożnie dostosowując leki ratujące życie, żeby nie doszło do zatrzymania akcji serca. Będziemy Cię kąpać, przemywać Ci usta, co dwie godziny nawilżać Ci gałki oczne. Choć myślisz, że jesteśmy po prostu leniwi i znudzeni, będziemy traktować Cię z szacunkiem, godnością i współczuciem - podkreśliła pielęgniarka.

Zobacz także w naszych serwisach:

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News