Wielce naiwnym byłoby stwierdzenie, że Polacy nagle zmądrzeli, bo oto zorientowali się, że PO to symbol obciachu, indolencji i łgarstwa a nie, jak wcześniej większość rodaków sądziła nowoczesności, ogłady, skuteczności, europejskości i co tam jeszcze przez te różowe okulary widać. Po prostu fachury Tuska od manipulacji, robienia ludzi w bambuko wylawirowali mit, który polegał na tym, że bezmyślne masy społeczne żyły w przekonaniu że nowocześniacy z Platformy Obywatelskiej są światowcami i walczą z ciemnogrodem.

Ten mit upadł, w oczach Polaków Platfusy już nie są nowocześniakami, a czereśniakami. Teraz te same masy szukają nowych obywatelskich modnisi i tak samo uwierzą w kit czy mit nowoczesności, który pogoni czereśniactwo, bo te masy nie zmądrzały i nadal chcą oglądać świat przez różowe okulary.

Władza na tyle zdeprawowała naszych anachronicznych modnisi spod szyldu PO, że nie tylko zidiocieli na tych stołkach, ale też na tyle oderwali się od rzeczywistości, iż teraz prezentują postawę, z którą u zarania istnienia tej mafijno-lawiranckiej organizacji politycznej walczyli. To znaczy udawali, że walczą. Z jednej strony mamy zwarcholoną arystokracje z gębą Bieńkowskiej, rechotającą z durniów, którzy ciężko tyrają za marne 6 tysi, za które ona by najmniejszym palcem nie kiwnęła, bo to w ogóle nie ma się po co schylać.

Z drugiej strony mamy lawirantkę, oficjalnie nazywaną szefową rządu, która jest obiektem sążnistej beki. Idzie dokładnie tym samym środkiem polskiej drogi, którą udeptał tak nowoczesny i europejski Bul, jak zwymiotowany częściowo strawiony bigos z kiełbachą. O ile jeszcze rok temu ci zasrańcy w różowych okularach stadnie dawali mu 70% zaufania społecznego i sympatii, tak teraz jest dla nich ikoną obciachowości i wpadek. Tą samą debilną sztucznością epatuje chytra pudernica z Radomia. Ostatnie lata brylowała na salonach i nagle wlazła między ludzi do pociągu, żeby pokazać jak bliskie są jej troski zwykłych Polaków. Bardzo to autentyczne. Platfuski naprawdę myślą, że takim kabotyńskim prostactwem zdobędą poparcie społeczne.

Prześmieszna była ta sytuacja, gdzie premierka próbowała zagadać do pasażera pociągu, wznosząc peany nad kotlecikiem, podczas gdy ten miał ją na tyle w dupie, że dawał wyraźne sygnały, żeby spierd… to znaczy poszła sobie, bo on chce w spokoju zjeść. Ta scena oddaje istotę życia w Polsce. Władza, urzędnicy wpier*alają się na siłę w życie obywateli, którzy nie chcą być nagabywani. Tylko na takie tanie triki i propagandę stać upadających anachronicznych modnisów z PO. Że oto premierka wejdzie ubrana jak na 30 stopniowe mrozy na środek plaży i będzie dawać rady odnośnie opalania, że wejdzie do lodziarni i będzie stawiać lody, albo w knajpie proponować jajecznice. To się nie uda, lud jest głupi, Tusk umiał utrzymać tych baranków w różowych okularach w swoim elektoracie. Piguła z Radomia nawet tego nie potrafi.

Jest jeszcze jeden aspekt, mało ciekawy felietonistycznie. A mianowicie skur*syństwo jakiego dopuszczają się służby specjalne i media publiczne oraz większość gównonurtowych, sterowane przez tę chorą władzę. Nagle wyszło na jaw, że trzeba skompromitować młodych patriotów i MSW zaplanowało sfajczenie budki ruskiej ambasady, że niby ta hołota epatująca faszystowskimi, czyli biało-czerwonymi narodowymi flagami to bandyci podpalający Polskę. Posługiwać się służbami specjalnymi, aby zdusić, zgnoić patriotyzm, w kraju w którym w imię ojczyzny życie oddało tak wielu, tak wspaniałych Polaków to jest w moim przekonaniu ku*estwo, za dokonanie którego ci łajdacy powinni wisieć. A oni są panami, ministrami w gajerkach, wożą się limuzynami, dla których paliwem jest między innymi krew patriotów.

Wracając do tych zasrańców w różowych okularach, którzy swoim brakiem krytycznego myślenia skazali Polskę na 8 lat dziadowskich rządów, myślę że teraz w dużej mierze zasilili elektorat Kukiza. Bo jest artystą, muzykiem na politycznym topie, bo nie truje ideologią, wartościami, programem, tylko mówi „bić ku*wy i złodziei. A że ludzie się napatrzyli, jak rozbisurmaniona, rozchełstana jest obecna, platfusiarska władza, a sami są pozbawieni umiejętności krytycznego myślenia, to popierają modnisia bez programu, który chce pogonić świnie z koryta. Świnie, które przez 8 lat dymały tych zasrańców w różowych okularach. Ziemkiewicz mówi na nich Fajnopolacy.

Cieszę się natomiast na modę na „kondominium style” pięknego Polaka, Grzegorza Brauna. Nawet z tego, że te jego propolskie słowa przerabiane są w ironiczne memy. Przynajmniej trochę fajnopolaków przekona się do tego myśliciela. Bo przez lata antypolskie gównonurtowe media robiły z niego faszystę i ciemnogrodzianina. A tak, to chociaż zasrańcy w różowych okularkach, mimo że nie pojmują wartości jakie on głosi, będą go mieli za „cool” modnego gościa. Kto spostrzegawczy, ten zauważył że system musząc zapraszać do mediów Brauna w trakcie kampanii, nie wystawiał przeciwko niemu zajadłych funkcjonariuszy, „Goebbelsów”, tylko najbardziej łagodnych dziennikarzy. Miał dyskutować z Kraśko, przecież to by była rzeźnia, ale gościu zrejterował i wystawili w jego miejsce potulnego Ziemca. Ciężko kogoś tak uprzejmego atakować, za to że robi w fabryce kłamstw i manipulacji.

Braun i Mikke to dwaj najwięksi żyjący ideolodzy. Reszta to politykierzy. Nawet Kukiz, którego wypowiedź o tym, że kościół nie powinien być finansowany z pieniędzy publicznych, tylko z datków od wiernych zyskała gigantyczną aprobatę – news o tym na Pikio.pl zebrał 29 tysięcy polubień. Zgadzam się z tą wypowiedzią. I chętnie pójdę dalej, żenujące szkoły publiczne, żenujące szpitale publiczne, żenujące emerytury itd – to wszystko powinno być zniesione i utrzymywane z prywatnych kieszeni. I nie chcę być nagabywany przez politykierów i urzędasów chcących na wszystko kwity. Moim największym marzeniem jest, żeby to opresyjne państwo się ode mnie odpie*doliło. Potrafisz Polsko za pośrednictwem jesiennych wyborów zagwarantować mi wolność obywatelską?

Polub mój fanpejdż, aby być na bieżąco z moimi felietonami:

...

Zobacz również