Choć Anna Przybylska umarła trzy lata temu, pamięć o aktorce wciąż jest bardzo żywa. Udowodniła to chociażby jedna z przyjaciółek Przybylskiej, która postanowiła we wspaniały sposób uczcić pamięć po zmarłej.

Anna Dereszowska, bo o tej aktorce mowa, bardzo ciepło wspomina Przybylską. Obie panie miały przyjemność pracować ze sobą na planie seriali „Złotopolscy” i „Klub szalonych dziewic”, gdzie bardzo się żyły. Kiedy więc Dereszowska dowiedziała się o pracach nad biografią zmarłej przyjaciółki, postanowiła wspomóc twórców.

Książka pod tytułem „Ania” ukazać się ma 27 września tego roku, a odpowiedzialni za nią są dwaj dziennikarze Gazety Wyborczej – Grzegorz Kubicki oraz Maciej Drzewicki. Dereszowska weszła z nimi we współpracę i postanowiła w swój sposób uczcić pamięć o Przybylskiej. Udzieliła swojego głosu, by pomóc w stworzeniu audiobooka.

Praca nad audiobookiem miała być dla aktorki czystą przyjemnością. W jej trakcie przypominała czas spędzony z Przybylską na planach filmowych. Jak stwierdziła, stała się teraz częścią pamięci o swojej przyjaciółce.

– Praca nad tym audiobookiem przypomniała mi fantastyczny czas spędzony razem z Anią na planie filmowym. Była świetną aktorką, która na zawsze pozostanie w moim sercu – mówi Dereszowska.

źródło: msn.com

Najlepiej zarabiający aktorzy 2017 - rankingi zaskakują!

...

Zobacz również