Magda z zespołu "Piękni i młodzi" kusi wiosennymi stylizacjami. Na wierzchu ma wszystkie wdzięki (Zdjęcia)

Magda z zespołu "Piękni i młodzi" kusi wiosennymi stylizacjami. Na wierzchu ma wszystkie wdzięki (Zdjęcia) Źródło: Fot. Instagram/Magdalena Narożna

"Piękni i młodzi" kolejny raz zachwycają. Liderka zespołu - Magda - pochwaliła się niesamowitymi, wiosennymi stylizacjami. Pokazała publicznie wszystkie swoje wdzięki.

"Piękni i młodzi" podbijają polską scenę muzyki disco polo. Ich koncerty gromadzą tysiące Polaków, a bilety sprzedają się w zaledwie kilka minut. Grupa jednak ma coś, dzięki czemu udaje jej się zdobyć serca tysięcy Polaków. Sekretem jest piękna liderka i wokalistka, Magda Narożna.

Artystka z pewnością niejednemu zawróciła w głowie, nie tylko dzięki talentowi wokalnemu, ale i niezwykłej urodzie i figurze. Teraz "Piękni i młodzi" kolejny raz zachwycili Polaków, a wszystko dzięki wiosennym stylizacjom, które Magda zaprezentowała na Instagramie. Zdjęcia zapierają dech w piersiach, szczególnie męskiej części widowni.

Magda z zespołu "Piękni i młodzi" zachwyca. Jej wiosenne kreacje odsłaniają wszystko

Magda powszechnie znana jest ze swojej ekstrawagancji oraz tego, że nie boi się prezentować przed obiektywem swoich kobiecych wdzięków. Fani z pewnością nie będą zaskoczeni, że z okazji wiosny na jej Instagramie pojawiła się kolejna porcja zmysłowych fotografii. Tym razem znów możemy podziwiać jej niesamowitą figurę oraz styl.

Odważne odsłanianie dekoltu oraz eksponowanie długich nóg zachwyca jej fanów. Piosenkarka kolejny raz postawiła na stroje od swojej ulubionej polskiej projektantki - Anny Cichosz, której zdolności doskonale prezentuje neonowa sukienka. Patrząc na te nowe stylizacje aż trudno przewidzieć, co zobaczymy na scenie podczas najbliższych koncertów. Z pewnością "Piękni i młodzi" nie zawiodą fanów, a Magda zrobi prawdziwe show. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci nie kryją swojego zachwytu i rozpływają się nad zdjęciami piosenkarki

Instagram piosenkarki cieszy się gigantyczną popularnością, nic więc dziwnego, że wiosenne publikacje również zachwyciły internautów. Natychmiast zasypała je cała lawina serduszek oraz niezwykle pochlebnych komentarzy. Męska część fanów nadal nie może się nadziwić, że tak przepiękna kobieta dysponuje jeszcze tak fenomenalnym głosem. "Piękni i młodzi" dzięki liderce systematycznie podbijają serca kolejnych Polaków. 

- Magda jesteś fenomenalna. Piękna, utalentowana, wyjątkowa... Zespół powinien ci na kolanach dziękować, bo to dzięki tobie na koncertach są tłumy! - pisze fan. 

- Przepiękna, elegancka, a jednocześnie przebojowa. Ideał kobiecości - dodaje kolejny. 

- Mógłbym oglądać twoje zdjęcia godzinami, jesteś perfekcyjna w każdym względzie. Uwielbiam cię i pozdrawiam! - czytamy. 

Fot. Instagram/Magdalena Narożna

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Nie żyje gwiazdor znanego HITU. Policja twierdzi, że to ZABÓJSTWO na zlecenie
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że mógł zrobić coś takiego
  3. Barbara Kurdej - Szatan jest w ciąży?! "Brzusio rośnie"
  4. Podczas porodu oderwano dziecku główkę. Teraz sprawą zajmie się prokuratura we Wrocławiu
  5. Nagły zwrot w sprawie Bieniuka. Adwokaci oskarżycielki nie będą jej dalej reprezentować
  6. Dziś w nocy zamordowali dziennikarkę. TVN poinformował o ogromnej tragedii

Źródło: Disco-polo.info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News