Nieoczekiwane oświadczenie Magdy z Pięknych i Młodych. Jedna ze stron skłamała i wprowadzała w błąd?

Nieoczekiwane oświadczenie Magdy z Pięknych i Młodych. Jedna ze stron skłamała i wprowadzała w błąd? Źródło: Instagram/Madzia Pim

Zespół "Piękni i młodzi" znalazł się na językach wszystkich po doniesieniach związanych z nocą sylwestrową. Dziś Magda Narożna wydała zupełnie nieoczekiwane oświadczenie. Zgodnie z nim jedna ze stron kłamała i umyślnie wprowadzała w błąd.

Zespół "Piękni i młodzi" rok 2020 przywitał wielkim skandalem. Małżeństwo, które dotychczas występowało razem w jednej kapeli, rozpadło się, a Magda i Dawid nie mogli dojść do porozumienia. W sieci pojawiło się nagranie, w którym doszło do sprzeczki pomiędzy byłymi partnerami. Okazuje się, że zupełnie nieoczekiwanie Magda wydała oświadczenie w związku z ostatnimi wydarzeniami. 

Jaki jest skład zespołu "Piękni i młodzi"?

Jeszcze przed koncertem sylwestrowym okazało się, że w zespole "Piękni i młodzi" dojdzie do zmian. Niepotwierdzone dotąd informacje mogły sugerować, że z zespołem pożegna się Dawid Narożny. 

- W zespole nastąpiły zmiany personalne! Formacja tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna (liderka zespołu), Daniel Wilczewski (wokalista, klawisze) oraz Daniel Biczak (wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku) - brzmiał oficjalny komunikat zespołu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani mieli nadzieję, że Dawid Narożny powróci jeszcze do "Pięknych i młodych" i byli przekonani, że plotki o jego rozstaniu z zespołem nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Nawet sam Dawid Narożny mówił, o tym, że on z zespołem się nie rozstanie. 

Magda Narożna z "Piękni i młodzi" wydaje oświadczenie

Zupełnie niespodziewanie Magda Narożna z zespołu "Piękni i młodzi" wydała oświadczenie. 

- Mój były mąż, pisząc, że nadal będziemy razem występować, wprowadza w błąd fanów i organizatorów imprez. Otrzymał prawnie wiążące wypowiedzenie, a jego miejsce zajął Daniel, który gra z nami od trzech lat - wyznała Magda Narożna. 

Gwiazda zespołu "Piękni i młodzi" ucięła tym sposobem wszelkie spekulacje o tym, że jej były mąż wciąż będzie członkiem zespołu. Jego miejsce zajął Daniel, który od dawna związany jest z zespołem "Piękni i młodzi". 

Dzisiaj grzeje: 1. Jak powstają frytki z McDonald’s? Kiedy zobaczysz, już nigdy ich nie zjesz, szokujące nagranie
2. Udało się! 20-latek, który katował kota metalową pałką, w rękach policji

Fani muszą się przygotować, że byłego męża Magdy nie będzie już w zespole. Oficjalne oświadczenie kobiety, a także słowa o prawnie wiążącym wypowiedzeniu, tym razem wydają się naprawdę ostateczne. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Żona Kamila Stocha krytykuje media. "Nie chce należeć do tego świata"
  3. Smutne informacje. Katarzyna Dowbor nieuleczalnie chora
  4. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  5. Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach żona dowiedziała się prawdy

źródło: wp 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News